Stock Rom PolyPad M8 Fabrika Yazılımı

Meta başlık: PolyPad M8 Fabrika Yazılımı

Meta açıklama: PolyPad M8 Fabrika Yazılımı

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
yazılım yüklemeden önce çalışıyordu görüntüsü geliyordu şarj işareti falan hepsi normalde ancak android de kalıyordu
yazılımı yükledik kökten gitti ama yeniden yazılım atabiliyorum
m8
m8a
m8l
hepsinide attım ama ne fayda

Çok ilginç.
Sizin cihazınızın versiyonu farklı olabilir.
Cihazınızın ana kartının fotoğrafını paylaşabilir misiniz?
Bir de flex kabloları kontrol etmeyi unutmayınız.

unutulmak_01

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Şub 2017
1
0
1
39
arkadaşlar tabletim android yazısında kalıyordu m8a sn:704296728 yazılımı varmı burada paylaşılan bütün romları denedim görüntü gitti gelmiyor cihazda teşekkürler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

hamiz343

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Ocak 2018
7
0
1
34
yazılım yüklemeden önce çalışıyordu görüntüsü geliyordu şarj işareti falan hepsi normalde ancak android de kalıyordu
yazılımı yükledik kökten gitti ama yeniden yazılım atabiliyorum
m8
m8a
m8l
hepsinide attım ama ne fayda
Aynısı başıma geldi. Polypad M8A görüntü vardı android yazısında kalıyordu yazılım attım içinde yazan talimata göre. şuan ise bilgisayarın aygıt yönerticisi hariç hiç tepki vermiyor. Çözüme ulaşan var mı?

hamiz343

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Ocak 2018
7
0
1
34
Bu arada yanlış anlaşılmasın modelim M8A yazılımı da M8A. Yüklemeyi yanlış yapmayacak kadar da tecrübem var

madboy07

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Tem 2019
3
0
1
37
Aynısı başıma geldi. Polypad M8A görüntü vardı android yazısında kalıyordu yazılım attım içinde yazan talimata göre. şuan ise bilgisayarın aygıt yönerticisi hariç hiç tepki vermiyor. Çözüme ulaşan var mı?

selam aynı olay ben de karsı karsıya kaldım çözüm bulan kımse varmı acaba kolay gelsın ..

madboy07

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Tem 2019
3
0
1
37
Konuya yazılan yorumlarda iki farklı yazılım paylaşılmış.
Onların dışında ne yazık ki henüz bir çözüm bulunamadı sanırım.
artık rom bile yazılmıyor pc ye bağlatı yaptıgın zaman taplette hic bir tepki yok ama pc nin sesini açtınmı usb bağlanıp terar bırakıyor sürekli olarak devam ediyor sanırım rom hatası verıyor orjinal romunu maille almıştım oysa neyse bakıcaz derdi neymiş baska bir meslektasıma gonderdım soruna çözüm bulabılıcek birisi çözüm sağlanırsa sizlerlede paylaşırım bu arada bu modellerin çince ekrana gecmesinin sebepleri 1-tuşlama hatası 2- usb kaplo bağlantısı ve 3- usb port sürücü sorunu eger bu üçünden süphemiz yok ise polypad m8 modeli yazılıma baslangıc esnasında hiç bir tus yardımı istemeksızın direk pc ye bağlanabiliyor fakat ne yazkkı orjinal romun da bile yukleme sonrası sıyah ekranda kalıyor iyi calısmalar ..

mchekza

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Mar 2020
1
0
1
29
hocam aldıgınız yazılımı bizimle paylaşsanız insanlar yararlansa

Kamul012

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Kas 2020
10
3
3
34
polypad m8 cihazını açılış logosunda kalıyordu bende yazılım atmaya çalışırken format all + dowland dedim yeşil oka tıkladım alttakı yer %100 oldu sonra eror verdi ve artık polypad m8 logosuda gelmiyor :D ŞUAN CİHAZ ÇÖPMÜ ?

Ekli dosyalar

• kkı.PNG
    kkı.PNG
    8.9 KB · Görüntüleme: 3

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
polypad m8 cihazını açılış logosunda kalıyordu bende yazılım atmaya çalışırken format all + dowland dedim yeşil oka tıkladım alttakı yer %100 oldu sonra eror verdi ve artık polypad m8 logosuda gelmiyor :D ŞUAN CİHAZ ÇÖPMÜ ?

Muhtemelen yüklediğiniz yazılım cihazınızla uyumsuz olabilir.
Ayrıca cihazınız hala yazılım yükleme modunda da olabilir.
Önce cihazınızın bütün bağlantılarını kesiniz,
Daha sonra 30-40 saniye cihazınızın güç tuşuna basınız ve cihazınızı yeniden açmaya çalışınız.
Olmazsa, aynı işlemi yaptıktan sonra, cihazınızı bilgisayarınıza bağlamaya çalışınız, bakalım neler olacak.

Kamul012

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Kas 2020
10
3
3
34
polypad m8 tablet dediğin gibi yaptım ekranda hiç birşey çıkmıyor usb ile tekrar bağladım tablet bağladı okey ama flash tool uygulamasında tablati tanımıyor yani onu görüp 100 olasıyo kadar bekleriz ya o olmuyo bu ekranda kalıyor fotoğfta bakabilisin tam anlatamadım benim şimdi ne yapmam lazım

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    106.9 KB · Görüntüleme: 8

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
polypad m8 tablet dediğin gibi yaptım ekranda hiç birşey çıkmıyor usb ile tekrar bağladım tablet bağladı okey ama flash tool uygulamasında tablati tanımıyor yani onu görüp 100 olasıyo kadar bekleriz ya o olmuyo bu ekranda kalıyor fotoğfta bakabilisin tam anlatamadım benim şimdi ne yapmam lazım

Konuya yazılan yorumlarda bu cihaza ait farklı yazılımlarda paylaşılmış.
Bir de onları deneyebilir misiniz?