Stock Rom PolyPad M8A Yazılım - A101'in Sattığı Cihaz

• Konbuyu başlatan symbazz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 89
  • Görüntüleme 27K
 Yazdır

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Evet cihazım M8A zaten, başlıkta da M8A yazılım dediği için bunu indirip kurdum. M8A için orjinal rom varmı? Polypad'in kendi destek sitesine bağlanılamıyor

Bu orjinal romu. Ama seri numarası olarak farklı bir sürümü daha olabilir. Ama siz yeniden bir yükleme yapın.

niyaziyavas45

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 May 2018
7
0
1
33
donanımsal arıza yok. çünki format atmadan önce görüntü vardı ama ilk açılış ekranında "android" yazısında kalıyor devam etmiyordu (recovery ile elle format attım düzelmedi o yüzden pc ye bağlayıp yazılım yükledim). Şimdi hiç görüntü gelmiyor ama cihaz açılıyormuş gibi akım çekiyor.

şu an bu sorun bende de var anakart yapıları aynı iki cihaz var m8a ve m8l yapılar aynı sadece fark m8l de kamera var diye biliyorum m8l nin rom unu indirip m8a ya yükelemeye çalışacağım bakalım

tolgabatur35

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2017
16
0
1
38

aloservis

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
6
2
3
34
Evet cihazım M8A zaten, başlıkta da M8A yazılım dediği için bunu indirip kurdum. M8A için orjinal rom varmı? Polypad'in kendi destek sitesine bağlanılamıyor
Aynı Problem Bendeki tabletdede oluştu yazılımını kullanım kılavuzuna göre attım fakat cihazda suan görüntü yok . Yardımcı Olacak Arkadas Var mı ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Aynı Problem Bendeki tabletdede oluştu yazılımını kullanım kılavuzuna göre attım fakat cihazda suan görüntü yok . Yardımcı Olacak Arkadas Var mı ?

Sizin cihazınız aynı marka ve model olmasına rağmen farkı bir versiyon olabilir.
bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.

Mustafa_tr

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Eyl 2018
3
0
1
42
Yukarıdaki yazılımı ve programı indirdim. Word dosyasında tarif edildiği şekilde M8A tabletime yükleme yapmaya çalıştım. Ses kapama tuşuna bastıktan sonra çince menü olan bir bölüm açıldı ve öylece kaldı. Herhangi bir kurulum gerçekleşmedi. Neden olabilir acaba? Eksik ya da yanlış bir şeyler mi yaptım?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Yukarıdaki yazılımı ve programı indirdim. Word dosyasında tarif edildiği şekilde M8A tabletime yükleme yapmaya çalıştım. Ses kapama tuşuna bastıktan sonra çince menü olan bir bölüm açıldı ve öylece kaldı. Herhangi bir kurulum gerçekleşmedi. Neden olabilir acaba? Eksik ya da yanlış bir şeyler mi yaptım?

Cihazınızı tamamen kapatınız ve cihaz kapandıktan sonra bağlayınız.

Mustafa_tr

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Eyl 2018
3
0
1
42
Sizin cihazınız aynı marka ve model olmasına rağmen farkı bir versiyon olabilir.
bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
Cihazınızı tamamen kapatınız ve cihaz kapandıktan sonra bağlayınız.
Evet cihaz tamamen kapalıydı. Önce bilgisayar ekranındaki Dowload ı tıkladım, ardından ses kısma düğmesine basarak tableti usb ile bilgisayara bağladım.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Evet cihaz tamamen kapalıydı. Önce bilgisayar ekranındaki Dowload ı tıkladım, ardından ses kısma düğmesine basarak tableti usb ile bilgisayara bağladım.

Bir kaç defa deneyiniz.
Bu işlemleri yaparken de bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyiniz.
Sürücülerle ilgili bir sorun var mı yok mu görürsünüz.

Mustafa_tr

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Eyl 2018
3
0
1
42
Bir kaç defa deneyiniz.
Bu işlemleri yaparken de bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyiniz.
Sürücülerle ilgili bir sorun var mı yok mu görürsünüz.
Yükleme işlemi gerçekleşti. Programın alt tarafında %100 doldu. Ekranda "ok" yazısı çıktı. Tableti usb den çıkardım ve açma tuşuna bastım. android yazısı devamlı yanıp sönerek ekranda duruyor. Yaklaşık şu anda 5 dakika oldu. Sonunda da açıldı. :) Teşekkürler..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Yükleme işlemi gerçekleşti. Programın alt tarafında %100 doldu. Ekranda "ok" yazısı çıktı. Tableti usb den çıkardım ve açma tuşuna bastım. android yazısı devamlı yanıp sönerek ekranda duruyor. Yaklaşık şu anda 5 dakika oldu. Sonunda da açıldı. :) Teşekkürler..

Rica ederim.
Geçmiş olsun.