Stock Rom PolyPad M8A Yazılım - A101'in Sattığı Cihaz

• Konbuyu başlatan symbazz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 89
  • Görüntüleme 27K
 Yazdır

stillwater

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Şub 2017
23
2
3
116
Ankara
Yazılım attım ilk seferde bitirdi ama yine açılışta kaldı. 2. sefer formatlayarak yazılım attım şimdi hiç açmıyor. Bu yazılıma alternatif yazılım arıyorum. Bilen, bulan varsa paylaşırsa sevinirim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

platoon

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 May 2017
1
0
1
36
Merhaba kolay gelsin forumdaşlar kendim tamirciyim elimde bir tane bu cihazdan geldi bende bu yazılımı yukledım suan cıhaz acılmıyor.Belki preloader tıklı yukledım ondandır dedım ama kaldırıp tekrar kurdum sonuc yok servıse maıl attım donus beklıyorum cozum bulan olmadı sanırım

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba kolay gelsin forumdaşlar kendim tamirciyim elimde bir tane bu cihazdan geldi bende bu yazılımı yukledım suan cıhaz acılmıyor.Belki preloader tıklı yukledım ondandır dedım ama kaldırıp tekrar kurdum sonuc yok servıse maıl attım donus beklıyorum cozum bulan olmadı sanırım

Sanırım bu cihazın farklı versiyonları mevcut.
Size önerim önce konuya yazılan yorumları okumanızdır.
Buna rağmen hala sorununuzu çözemediyseniz,
Firma ile iletişim kurarsanız, size yazılım konusunda yardımcı olurlar.

bukalemun82

Üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2017
44
24
8
43
mega yeni hesap açın ilk başta 50gb veriyor zaten sorunsuz indirdim emeğine sağlık kardeşim

emotionx

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2017
21
10
3
33
Premium üyelik istiyor belli bir Megabayttan sonra sizden ricam farklı link verebilir miyiz?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Premium üyelik istiyor belli bir Megabayttan sonra sizden ricam farklı link verebilir miyiz?

Dosyayı önce kendi Mega sunucunuza kaydediniz.
Daha sonrada bilgisayarınıza Mega Sync programını yükleyiniz ve hesabınıza giriş yapınız.
Muhtemelen dosya sorunsuz bir şekilde bilgisayarınıza inecektir.

nemotec

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Nis 2017
8
0
1
37
polypad destek e mail attım . aynı linki ve beraberinde bi link daha verdiler ikisinide denedim. arkadaşınki gibi açılan cihazım şimdi hiç açılmamaya başladı. ayrıca mailin içerisinde "yazılım atmayla düzelmeyebiliyor" yazmışlar.bilerek yapılan bir durum diye düşünüyorum.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
polypad destek e mail attım . aynı linki ve beraberinde bi link daha verdiler ikisinide denedim. arkadaşınki gibi açılan cihazım şimdi hiç açılmamaya başladı. ayrıca mailin içerisinde "yazılım atmayla düzelmeyebiliyor" yazmışlar.bilerek yapılan bir durum diye düşünüyorum.

İlginç bir durum.
Buna benzer bir durum daha önce HI-LEVEL markalı tablet bilgisayarlarda da oluyordu.
Şimdi marka yavaş yavaş piyasadan silinmeye başladı.

elketronikci

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Ocak 2017
27
5
3
40
yazılımı iki farklı cihaza yükledim sorunsuz çalıştı teşekkürler emeğiniz için

omerosun

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 May 2017
5
0
1
35
eğer tableti a101 den almadıysanız büyük ihtimal görüntü alamayacaksınız. 704294436 seri numaralı tablette görüntü uymadı. rom atacakların dikkatine !!

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

mrtsnh

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2019
1
0
1
53
ben denedim ilgili programları yükledim ama maalesef tablet bidaha açılmadı. ne şarj gösteriyor nede bi hareket var. üstelik pc ye bağladığımda usb bilinmeyen aygıt diyor.
ne yapabilirim.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

pcelektronik

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Şub 2017
8
1
3
43
Merhaba ustalar
bu romu MEGA dan 3 kez indirdim acaba bende mi sıkıntı diye her seferinde ZİP dosyasını açarken hata veriyor
Rica etsem daha sağlam bir link varsa paylaşır mısınız.
Teşekkürler.

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
İndirme işlemi hatasız tamamlanıyor ise winrar sürümünüzü güncelleyin muhtemelen açılacaktır.

harunmaden

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Haz 2019
2
0
1
30
merabalar bende aynı sorun var kapandı acılmıyor romu atınca bı cozum bulan varsa detaylarını paylasırmı tesekkurler.