Stock Rom Powerway DRN-X1000 Rom

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Powerway DRN-X1000 Rom
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

Yeni ve diğer Powerway yazılımlarını indirebilirsiniz.

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

16.gif

Sunum içeriği:
Powerway DRN-X1000 Rom

Yazılım Yükleme Aracı

Son düzenleme:

thbnk25

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Eki 2017
2
0
1
merhabalar acaba yardimci olurmusunuz romu denedim ama soyle bir hata veriyo pheonix card_00 burn sucess den sonra error cikiyo ve devami yok

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhabalar acaba yardimci olurmusunuz romu denedim ama soyle bir hata veriyo pheonix card_00 burn sucess den sonra error cikiyo ve devami yok

Yazılım yükleme işlemi için farklı bir hafıza kartı kullanmanız faydalı olacaktır.
Olmazsa, yazılım yükleme işlemini, bilgisayar üzerinden de yapabilirsiniz.

thbnk25

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Eki 2017
2
0
1
evet hallettim tesekurler yalniz benim amacim tabletin kendi hafizasini nasil kullanabilmesini saglamak tablette 1gb bir alan var 12gb ve sd card olan 15gb alan var tablet sadece 1gb lik alani kullaniyo ve hicbirsey yapamiyorum bu sayede

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
evet hallettim tesekurler yalniz benim amacim tabletin kendi hafizasini nasil kullanabilmesini saglamak tablette 1gb bir alan var 12gb ve sd card olan 15gb alan var tablet sadece 1gb lik alani kullaniyo ve hicbirsey yapamiyorum bu sayede

Cihazınıza Root yetkisi vererek gereksiz sistem uygulamalarını kaldırabilir ve yüklediğiniz uygulamaları da SD Card alanına taşıyabilirsiniz.

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhabalar Hafıza kartına yükledikten sonra tabletten hangi tuslara basmam gerekiyor accaba

Dosyaları hafıza kartına doğru bir şekilde kopyaladıysanız,
Kapalı olan cihaza hafıza kartını takıp cihazı yeniden başlattığınızda yazılım yükleme işleminin otomatik olarak başlaması gerekiyor.
Bu arada unutmadan belirteyim:
Hafıza kartından yazılım yükleme işlemlerinde, çoğu cihaz hafıza kartı seçebiliyor.
Kullandığınız hafıza kartı ile yazılım yüklemesi başlamıyorsa, daha küçük boyutlu ve farklı hafıza kartları denemeniz faydalı olacaktır.