Powerway DRN-X700 Format Sorunu

Yazdır

lostalbi

Üye
Kayıtlı üye
12 Kas 2018
67
7
8
33
merhaba arkadaşlar elimde powerway drn-x700 talbelt var sürekli malesef android service durdu hatası alıyorum tamam dememe ragmen surekli bu işlem çıktığı için ayarlardan girip format atamadım tableti kapatıp açma duğmesi ve ses açma düğmesine basılı tutup elle format atmaya çalıştım ama surekli tablet normal açılıyor fast format çıkmıyor

x400 için format atmada uzun basınca guvenli mod çıkar denilmiş ama bunda ne yeniden başlat nede guvenli mod hiç biri çıkmıyor zaten kapatma yazısının önunde yukarıdaki hatayı verdiği içinde çıksa dahi basamıcam çözum nedir acaba nasıl format atabilirim

• Beğen
Tepkiler: Gmbesd

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Forumumuzda bu cihazın yazılımı mevcut.
Cihazınıza yazılım yüklemesi yapınız, olsun bitsin.

lostalbi

Üye
Kayıtlı üye
12 Kas 2018
67
7
8
33
mehaba dediğiniz programı indirdim usb hata ayıklama modunun açık olması lazım deniliyor yalnız ben ekrana mudahale edemediğim için aktif edemiyorum

lostalbi

Üye
Kayıtlı üye
12 Kas 2018
67
7
8
33
programı yuklemeye çalıştım yalnız başaramadım ekranda surekli hata olduğu için usb hata ayıklamayı açamıyorum tuşlardan da hard reset yapamıyorum surekli normal şekilde açılıyor guç + ses açma tuşlarına basılı tutuyorum ne yazık ki hard format olmuyor o liste açılmıyor tablet in driver i yüklenmediği için olabilir mi acaba programın içindeki driver i yükledim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
programı yuklemeye çalıştım yalnız başaramadım ekranda surekli hata olduğu için usb hata ayıklamayı açamıyorum tuşlardan da hard reset yapamıyorum surekli normal şekilde açılıyor guç + ses açma tuşlarına basılı tutuyorum ne yazık ki hard format olmuyor o liste açılmıyor tablet in driver i yüklenmediği için olabilir mi acaba programın içindeki driver i yükledim

Diğer konuya yazdığınız yoruma cevap verdim.
Lütfen aynı sorun için iki farklı konudan çözüme ulaşmaya çalışmayınız.