Stock Rom Powerway DRN-X900 Rom

Meta başlık: Powerway DRN-X900 Rom

Meta açıklama: Powerway DRN-X900 Rom

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Powerway DRN-X900 Rom
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

Yeni ve diğer Powerway yazılımlarını indirebilirsiniz.

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

16.gif

Sunum içeriği:
Powerway DRN-X900 Rom

Yazılım Yükleme Aracı

Son düzenleme:

VIZITORS

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 May 2019
2
0
1
41
ustalarım kolay gelsın yeni yazılımı attım fakat dokunmatik tersten basıyor bi turlu halledemedim nasıl yapabilirim ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

onur33baba

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Eyl 2020
8
0
1
38
selamun aleyküm powerway dream drn-x900 tabletime sd card ile rom atmam lazım... tablet açılış yaızısında kalıyor... burdan indirdiğim rom'u sd card a yükleyemedim acaba rica etsem birinix bana yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
selamun aleyküm powerway dream drn-x900 tabletime sd card ile rom atmam lazım... tablet açılış yaızısında kalıyor... burdan indirdiğim rom'u sd card a yükleyemedim acaba rica etsem birinix bana yardımcı olabilir misiniz lütfen?

İndirdiğiniz dosyaların arasında bir açıklama mevcut sanırım.
Bu arada, bahsettiğiniz işlem için küçük boyutlu bir hafıza kartı kullanmanız daha sağlıklı olacaktır.

onur33baba

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Eyl 2020
8
0
1
38
İndirdiğiniz dosyaların arasında bir açıklama mevcut sanırım.
Bu arada, bahsettiğiniz işlem için küçük boyutlu bir hafıza kartı kullanmanız daha sağlıklı olacaktır.
hocam bana e posta yollar mısınız ya da size resim atabileceğim, iletişim kurabilmemiz için gmail gibi... lütfen bana tablete yazılım atma konusunda yardımcı olun... stock rom u sd card a atıyorum cihaza takıyorum... cihazı açıyorum dolum ekranı geliyor... yazılım dolum ekranındaki kalın çizgi dolmuyor öyle bekliyor ama yazılımı yüklemiyor... TABLET YAZILIM ATMA MODUNA GİRİYOR AMA YAZILIM ATARKEN EKRANDA ÇIKAN DOLMASI GEREKEN KALIN ÇİZGİ BOŞ KALIYOR, DOLMUYOR... acaba tabletin yazılımı ayrı bir seri olabilir mi diye size ana kartımın resimi çekip yollamak istiyorum uygun olan stoc rom konusunda bana yardımcı olursanız size dua ederim...LÜTFEN BU KONUDA BANA YARDIMCI OLSUN SİZDEN RİCA EDİYORUM...LÜTFEN

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam bana e posta yollar mısınız ya da size resim atabileceğim, iletişim kurabilmemiz için gmail gibi... lütfen bana tablete yazılım atma konusunda yardımcı olun... stock rom u sd card a atıyorum cihaza takıyorum... cihazı açıyorum dolum ekranı geliyor... yazılım dolum ekranındaki kalın çizgi dolmuyor öyle bekliyor ama yazılımı yüklemiyor... TABLET YAZILIM ATMA MODUNA GİRİYOR AMA YAZILIM ATARKEN EKRANDA ÇIKAN DOLMASI GEREKEN KALIN ÇİZGİ BOŞ KALIYOR, DOLMUYOR... acaba tabletin yazılımı ayrı bir seri olabilir mi diye size ana kartımın resimi çekip yollamak istiyorum uygun olan stoc rom konusunda bana yardımcı olursanız size dua ederim...LÜTFEN BU KONUDA BANA YARDIMCI OLSUN SİZDEN RİCA EDİYORUM...LÜTFEN

Konuya yazılan yorumlarda iki farklı yazılım daha paylaşılmış, onları da indirdiniz mi?
O yazılımları da indirdikten sonra TeamViewer ve ID paylaşırsanız, nasipse size yardımcı olmaya çalışırım.