Custom Rom Probook PRBT111 Rom

Yazdır

myurtsever

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Nis 2017
1
0
1
40
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Tüm web i aradım lakin Pro Book PRBT111 seri tablet için recovery moda girişi bir türlü bulamadım. Bende uğraşarak deneme yanılma bulduğum şekli işinize yarayacağınızı düşünerek paylaşmak istedim.

Öncelikle tableti kapatıyoruz. Daha sonra ses aç ve ses kapa tuşlarına basılı tutarken power tuşuna 2-3 saniye basıp bırakıyoruz. Yaklaşık 10 sn sonra ekrana Pro Book logosu çıkıyor. Basılı tuttuğumuz ses tuşlarını (ses+/ses-) bırakıyoruz. Ekranda Pro Book yazarken sadece ses açma tuşuna üst üste bir kaç kez basıyoruz. Tablet recowery moda giriyor. Ses kısma tuşu ile seçeneklerde gezip istediğinizi power tuşu ile onaylıyorsunuz. Umarım işinize yarar ben çözebilmek için çok uğraştım.
sabahtan beri recovery e gitmeye çalışıyorum sizin denediğiniz gibi de yaptım menü gelmiyor sadece yere uzanmışş ünlem işaretli adroid logosu çıkıyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
cıhaz robotta kalyordu daha once bu cıhaz herseyı calsyordu burdakı yazlımı yukledım malsef bu cıhaz aclıyor ama sadce vıfı calsmıyor

İndirdiğiniz dosyaların arasında kaç tane yazılım mevcut?
Hepsini denediniz mi?

Olmazsa:
bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
5 adet yazlmıda dendım malsef wayfı sornu aclıyor dıyor acmyor

Yazılım yükleme işleminden önce WiFi çalışıyor muydu?
Bir de, bu cihazda Bluetooth var mı, varsa onu bir kontrol edebilir misiniz?
Çoğu Tablet PC'de WiFi ve Bluetooth aynı donanım bileşeni üzerinden çalışmaktadır.
Şayet donanım sorunu yaşıyorsanız, her ikisi de çalışmaz ve yazılım yükleme işlemi sorunu çözmez.
Bu gibi durumlarda cihazınızın teknik servise gitmesi gerekir.

feyzullahyl

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Haz 2018
5
0
1
45
slm ustam
prbt111 tabletın marksı bunda bulutut yok
sadce robota kalmıstı burdakı yazlılmları dendım malsef wayfıyı acmyor aclıyor dıyor aclmıyor
daha once wayfı calsyordu hıc bı sornu yoktu sadce robotta kaldıgı ıcın yazlım attım

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
slm ustam
prbt111 tabletın marksı bunda bulutut yok
sadce robota kalmıstı burdakı yazlılmları dendım malsef wayfıyı acmyor aclıyor dıyor aclmıyor
daha once wayfı calsyordu hıc bı sornu yoktu sadce robotta kaldıgı ıcın yazlım attım

Daha önce sizin ana kart değerleri ile bir arama yapmış ama sonuç alamamıştık.
Konuyu biraz daha araştırayım.
Nasipse bir sonuç elde ederse, edindiğim bilgileri sizinle paylaşırım.