Stock Rom Q18 6261DA Rom

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Gönderdiğiniz görsellerdeki değerlerle yaptığım aramalarda, net bilgilere erişemesem de,
Değerlerin parça parça bir kısımlarının DZ09 ile uyuştuğunu gördüm.
sizin cihazınıza uyabilecek bir çok yazılım mevcut.
Umarım başarılı olursunuz.
Kolay gelsin.

ekrem336

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Kas 2017
22
0
1
45
Gönderdiğiniz görsellerdeki değerlerle yaptığım aramalarda, net bilgilere erişemesem de,
Değerlerin parça parça bir kısımlarının DZ09 ile uyuştuğunu gördüm.
sizin cihazınıza uyabilecek bir çok yazılım mevcut.
Umarım başarılı olursunuz.
Kolay gelsin.
çok teşekkürler ilginiz için.. saygılarımla deneyeceğim inş olur olmazsa sağlık olsun ..

ekrem336

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Kas 2017
22
0
1
45
5 tane yazılım denedim.
Rica ederim.
Sonuç bildirirseniz sevinirim.
Selamlar sayın admin. Yazılım kardan 5 tane denedim yükledim fakat dz09 unkinde dokunmatiği çalışmadı. Q18 official firmware sini buldum needrom.com dan mtk6261d çipset için olan. Tek bunda dokunmaiği çalıştı ama yine hafıza kartı ve sim kart çalılmadı. Zaten bende şans olsaydı 40 yaşıma kadar zengin olurdum. Ama yine de uğraşacam bu saatle. Youtube da Hintli elektronik çi tamir videosu çekmiş ona baktım az küçük bir çip var kartta onu ısıttı çalıştı ::))) fakat ben nasıl ısıtacam bakalım.. Yine de ilgin için sağol admin kardeşim saygılarımla

ekrem336

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Kas 2017
22
0
1
45
Bu arada aliexpress teki satıcı geri gönderim adresi verdi ama ptt kargo geri gönderilme 70 tl istedi. Zaten saati 69 tlye almıştım. İptal ettim iade işlemini. Saati alalı 18 gün olmuştu.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bu arada aliexpress teki satıcı geri gönderim adresi verdi ama ptt kargo geri gönderilme 70 tl istedi. Zaten saati 69 tlye almıştım. İptal ettim iade işlemini. Saati alalı 18 gün olmuştu.

Zaman zaman böyle sorunla olabiliyor.
Satıcıya baktım da, ürün satın almak için pek de doğru kişi gibi durmuyor.
Satıcı tercihi yaparken, ürünün fiyatı 3-5 Dolar fazla olsun ama mutlaka geri bildirimi çok olan satıcıları tercih ediniz.
Bende çok fazla ürün satın alıyorum, arızalı olanlar çıkıyor, lakin bir şekilde mutlaka telafi ediyorlar.

• Beğen
Tepkiler: ekrem336

acibiber2

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Nis 2019
9
1
3
25
Merhaba elimde aynı işlemciye sahip (6261da) u8 klonu olması lazım bir cihaz var sanırım dz09 du onun stock romunu bulamıyorum kurduklarımda ekran beyaz oluyor ve 2 tane oluyor dokunmatik çalışmıyor. bazılarında hiç ekran gelmiyor. elinizde rom var mı?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

acibiber2

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Nis 2019
9
1
3
25
siteye giriş yapamıyorum dosya indirmeye çalıştığımda 404 hatası veriyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
bu sitede buldum fakat indiremiyorum hata veriyor.

4PDA'ya üye olmak ve giriş yapmak için iyi derecede Rusça bilmeniz gereklidir.
Kayıt ve giriş işlemleri sırasında çözümünü istedikleri Captcha kodlarını kendi dillerinde yazmışlar.
İhtiyacınız olan dosyanın yorum bağlantısını paylaşırsanız, nasipse size yardımcı olmaya çalışırım.

acibiber2

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Nis 2019
9
1
3
25
Kayıt ve giriş işlemleri sırasında çözümünü istedikleri Captcha kodlarını kendi dillerinde yazmışlar.
İhtiyacınız olan dosyanın yorum bağlantısını paylaşırsanız, nasipse size yardımcı olmaya çalışırım.
üyeliğiniz var mı? birazdan gereken dosyaların linklerini buraya koyarım

acibiber2

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Nis 2019
9
1
3
25
ve

şuanlık bunlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Cihazınız ekranı karemi yuvarlakmı romunuzu araken ekranına göre arayın.