Stock Rom Reeder A10iQ Rom

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Reeder A10iQ Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

16.gif

Sunum içeriği:
Reeder A10iQ Rom
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler

Kurulum Açıklaması

Son düzenleme:

muratcell

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2017
5
0
1
40
arkadaşlar link ölü başka nerden indirebilirim varmı adres buraya yüklemeniz önmli değil ordan indirebilirim çok tşk ederim

muratcell

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2017
5
0
1
40
paradox kardeşim çok tşk ederim bugün ekleme şansın varmı ?

muratcell

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2017
5
0
1
40
emeğine sağlık dosyayı indirdim ama dosya bozuk diyor açmıyor

ergunavci

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Haz 2018
1
0
1
33
Bu cihazdan desteğini çekmiş galiba Reeder ekibi. Cihaz sürekli "Durduruldu" hatası veriyor. Teknik ekibin gönderdiği yazılımı yüklüyorum, sonuç değişmiyor. Demek ki her markaya güvenmemek gerekiyormuş.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bu cihazdan desteğini çekmiş galiba Reeder ekibi. Cihaz sürekli "Durduruldu" hatası veriyor. Teknik ekibin gönderdiği yazılımı yüklüyorum, sonuç değişmiyor. Demek ki her markaya güvenmemek gerekiyormuş.

Sorun cihazının Nand Flash'ında olabilir.
Cihazınızı kullanırken:
Hard Diski arızalı bir bilgisayar kullanıyormuş hissine kapılıyor musunuz?

mtncelikmt

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2019
3
0
1
46
çok sık hata vermeye başladı ayarlarda tablet hakkındaya tıklarken bile ayarlar durduruldu diyor

mtncelikmt

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2019
3
0
1
46
bu cihazı aldım alalı youtube ta video izlerken donması ve garip bir zırıltı sesi çıkarması ggogle play durduruldu hatası ayarlarda hakkında kısmında yine aynı hatayı vermesi tam dert tableti buna windows yüklesek bios dosyaları ve driverlarını bulabilirmiyiz muhtemelen yüklenir sonuçta intel işlemciye sahip ram miktarıda 32 bit işletim sistemi için uygun

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
bu cihazı aldım alalı youtube ta video izlerken donması ve garip bir zırıltı sesi çıkarması ggogle play durduruldu hatası ayarlarda hakkında kısmında yine aynı hatayı vermesi tam dert tableti buna windows yüklesek bios dosyaları ve driverlarını bulabilirmiyiz muhtemelen yüklenir sonuçta intel işlemciye sahip ram miktarıda 32 bit işletim sistemi için uygun

Cihazınıza Microsoft Wİndows işletim sistemi yüklediğinizde cihazınızı sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizi mi düşünüyorsunuz?
Şahsen macera aramanızı önermem.