Reeder A10iX Windows'dan Android'e Dönemiyorum

Yazdır

bugra_5211

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Mar 2017
12
1
3
35
Arkadaslar Merhaba

Reeder a10ix (air değil) tablete mirek190 v7 ile bios yükleyip ardindan windows 8.1 kurdum.

Cihazi androide cevirmek istiyorum suan dual boot olarak calistigi icin suan recovery mod yerine shell aciliyor :(

mirek190 v7 ile partition yapmaya calisirken tablet dnx moddan cikip recovery moda girmek yerine direk shel aciyor bu cihaza yeniden androide nasil cevirebilirim

partition.tbl gerekli yere atiyorum ama maalesef basarili olamiyorum:(

elimde reeder servisten aldığım a10ix ait romun içindeki partition.tbl ilede denedim ancak dönemiyorum bir türlü.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Cihazınıza Microsoft Windows işletim sistemi yüklemek için Bios yüklediniz.
Yanılmıyorsam , şimdi de tam tersini yaparak, cihazınıza Android yüklemeniz için Bios değiştirmeniz gerekli.
Belki de sizin cihazınızda işler farklı bir şekilde ilerliyor olabilir.
Konuyu Reeder ile görüşmeniz faydalı olabilir.
Olmazsa, edineceğiniz bir imajı cihazınıza yükleyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: bugra_5211

bugra_5211

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Mar 2017
12
1
3
35
Reeder urunu servise yonlendirmemi istiyor maalesef :(

Sanırım mirek190 v7 ile partition yapamiyorum farkli bir yükleyici gerekli mirek190 romuda kuramadim zaten partition yapinca en basta shell acılmıştı android kuramamistim

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Sanırım mirek190 v7 ile partition yapamiyorum farkli bir yükleyici gerekli mirek190 romuda kuramadim zaten partition yapinca en basta shell acılmıştı android kuramamistim

Bu konuyla ilgili bir kaç kaynak vardı ama ne yazık ki silinmiş.
Nasipse uygun bir zamanda arşivime bir bakayım.
İşe yarar bir şeyler bulursam paylaşırım.

• Beğen
Tepkiler: bugra_5211

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

realbelek

Yeni üye
Yasaklı üye
1 Mar 2020
7
0
1
61

Merhaba hocam bende de A12ix var Windows a bir türlü çeviremiyorum android 4.4.4 hiçbir işe yaramıyor Windows un eksileri neler tablette ben bi videoda gördüm A10ix de Windows 10 kurulmuş a12ix ile özellikleri aynı sizce bu cihaza da kurulabilir mi Windows 8.1 saygılar...

bugra_5211

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Mar 2017
12
1
3
35
Merhaba hocam bende de A12ix var Windows a bir türlü çeviremiyorum android 4.4.4 hiçbir işe yaramıyor Windows un eksileri neler tablette ben bi videoda gördüm A10ix de Windows 10 kurulmuş a12ix ile özellikleri aynı sizce bu cihaza da kurulabilir mi Windows 8.1 saygılar...

Hocam
mirek 190 rom kurmaya çalışırken android romu kurmadı ancak cihaza uefi bios yükledi bende windows 8.1 kurup windows kullandım fakat cihazda usb girişi yok otg ile usb cihazlarını çalışıyor ancak otg+şarj aynı anda olmuyor bu yüzden geri dönmeye çalışıyor ancak şunu söylemeliyim ki cihazda android 4.4 varken berbat performans gösteriyordu windows 8.1 kurdum makine harika donmadan kasmadan her türlü işlemi yaptım.

huseyinterzi

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ara 2018
1
0
1
37
Hocam bu durumu çözebildiniz mi ? Ben rom yükledim ama siyah ekranda kalıyor başka yolu var mı acaba

Akaan

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Ocak 2022
4
0
1
30
Hocam
mirek 190 rom kurmaya çalışırken android romu kurmadı ancak cihaza uefi bios yükledi bende windows 8.1 kurup windows kullandım fakat cihazda usb girişi yok otg ile usb cihazlarını çalışıyor ancak otg+şarj aynı anda olmuyor bu yüzden geri dönmeye çalışıyor ancak şunu söylemeliyim ki cihazda android 4.4 varken berbat performans gösteriyordu windows 8.1 kurdum makine harika donmadan kasmadan her türlü işlemi yaptım.
Merhaba reeder a10ix(air değil) ona Windows kurmaya çalışıyorum.bunun için stock rom gerekiyormuş dediğiniz kadarıyla sizde varmış banada göndere bilir misiniz?

hasanmerkit

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Ağu 2019
8
0
1
25
Ya arkadaş benimde A12IX ile başım belada. Yok mu şuna çözüm ya. Reeder Whatsapp hattı da bir işe yaramıyor, Windows deneyince de BIOS_ACPI_ERROR hatasına düşüyor...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Ya arkadaş benimde A12IX ile başım belada. Yok mu şuna çözüm ya. Reeder Whatsapp hattı da bir işe yaramıyor, Windows deneyince de BIOS_ACPI_ERROR hatasına düşüyor...

Bu cihaz yanılmıyorsam Teclast tarafından üretilmiş bir cihaz.
Cihazınıza illa ki Reeder yazılımı yüklemeniz gerekmiyor.
bu cihazla ilgili bir çok paylaşım mevcut.
(Erişim için VPN kullanınız.)

medyatix26

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
1
0
1
44
Malesef bende aynı durumdan müzdaribim windows 10 yükledim ve şimdi geri dönemiyorum. Dokunmatik calibresi windowsta üzgün çalışmöıyor sakın denemeyin