Yardım Reeder A7iS Yazılım Yükleme Sorunu

efsane4206

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Şub 2017
26
6
3
38
ankara
ustalarım herkeze selam olsun bilmiyorum doğru yeremi konu açtım ama bi yardım ederseniz çok sevinicem reeder a7is beyaz bir tablet var elimde yazılım atıyorum %85 te sistem img yazarken hata veriyor sebebini bilen varsa bir el atarsa çok sevinirim herkeze hayırlı günler

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Exe dosyasının özelliklerine ve oradan uyumluluk moduna girin ve XP SP2 olarak ayarlayın. Yönetici olarak çalıştırın.

• Beğen
Tepkiler: efsane4206

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
işletim sistemim win 7 32 bit kullanıyorum

Microsoft Windows 7 kullanıyorsanız, Uyumluk Modu ayarlarını yapmanız gerekmemektedir.
Cihazın Nand Flash'ında bir sorun olabilir.
Bazen de bu ve benzeri cihazlara yazılım yüklemesi yapabilmeniz için,
Aynı işlemi defalarca tekrar etmeniz gerekebilmektedir.

efsane4206

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Şub 2017
26
6
3
38
ankara
Microsoft Windows 7 kullanıyorsanız, Uyumluk Modu ayarlarını yapmanız gerekmemektedir.
Cihazın Nand Flash'ında bir sorun olabilir.
Bazen de bu ve benzeri cihazlara yazılım yüklemesi yapabilmeniz için,
Aynı işlemi defalarca tekrar etmeniz gerekebilmektedir.
verdiğiniz bilgiler için teşekür ederim daha önce aynı cihaza aynı sistemle yazılım atmıştım ama bu sefer yazılım sistem dosyasını yazarken hata verdi üç gün uğraştım ve sonunda bende sizin gibi nand flash bozuk olabaliceğini düşünüm cihazı iade ettim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
verdiğiniz bilgiler için teşekür ederim daha önce aynı cihaza aynı sistemle yazılım atmıştım ama bu sefer yazılım sistem dosyasını yazarken hata verdi üç gün uğraştım ve sonunda bende sizin gibi nand flash bozuk olabaliceğini düşünüm cihazı iade ettim

İyi yapmışsınız.
Bu cihazlarda ne yazık ki Nand Flash çok çabuk arızalanabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: efsane4206