Video Reeder A8i Quad Core Rom Nasıl Yüklenir?

polat33

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Mar 2017
2
0
1
21
Yazılım için teşekkür ederim hocam, allah razı olsun, şimdi çekiyorum, yükleyeceğim.

cevher25

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Tem 2018
5
0
1
54
Merhaba, bende tarif edildiği gibi yapıyorum. yükleme başlıyor ama %25 hata veriyor. Yanlış bir şey yaptığımı sanmıyorum.
Sorun ne olabilir acaba? Tablette ve proğramda ekran görüntüleri aşağıdaki gibi.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    250.8 KB · Görüntüleme: 23
  • 2.jpg
    2.jpg
    142 KB · Görüntüleme: 23

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba, bende tarif edildiği gibi yapıyorum. yükleme başlıyor ama %25 hata veriyor. Yanlış bir şey yaptığımı sanmıyorum.
Sorun ne olabilir acaba? Tablette ve proğramda ekran görüntüleri aşağıdaki gibi.

Yazılım yükleme işlemi sırasında bilgisayarın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyebilir misiniz?
Cihaz yükleme modundan çıkıyor mu, çıkıyorsa ne olarak görünüyor?

cevher25

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Tem 2018
5
0
1
54
Yazılım yükleme işlemi sırasında bilgisayarın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyebilir misiniz?
Cihaz yükleme modundan çıkıyor mu, çıkıyorsa ne olarak görünüyor?

Yükleme sırasında aygıt yönetici kısmında anormal bir durum yok. Bilinmeyen aygıt gibi vs. fakat bir iki defa pc den aygıt algılama ile ilgili bir ses geliyor. yükleme %25 gelince kalıyor. Tabletteki ekran görüntüsü aşağıdaki şekilde kalıyor. Tablette donanımsal bir sorun mu var acaba.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2019-06-12 at 16.04.54.jpeg
    WhatsApp Image 2019-06-12 at 16.04.54.jpeg
    89.7 KB · Görüntüleme: 5
Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Yükleme sırasında aygıt yönetici kısmında anormal bir durum yok. Bilinmeyen aygıt gibi vs. fakat bir iki defa pc den aygıt algılama ile ilgili bir ses geliyor. yükleme %25 gelince kalıyor. Tabletteki ekran görüntüsü aşağıdaki şekilde kalıyor. Tablette donanımsal bir sorun mu var acaba.

Cihaz elimde olmadığı için ne yazık ki net bir şeyler söyleyemiyorum.
Yazılım yükleme işleminin yarıda kesilmesi bazen sürücülerden kaynaklanabiliyor.
Sorun Nand Flash kaynaklı da olabilir.
Benzer özelliklerdeki cihazlara uygulanan kurtarma yöntemleri sizin cihazınız içinde denenebilir.

hknxx

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Tem 2019
2
0
1
35
MERHABA BEN YÜKLEME YAPARKEN Booting to droidboot.img failed - SN : BaytrailF2A44760 BÖYLE BİR HATA VERDİ YARDIMCI OLURMUSUNUZ...

hknxx

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Tem 2019
2
0
1
35
MERHABA BEN YÜKLEME YAPARKEN Booting to droidboot.img failed - SN : BaytrailF2A44760 BÖYLE BİR HATA VERDİ YARDIMCI OLURMUSUNUZ...

Sorun tam olarak pc nin tableti görmemesinden kaynaklanıyor galiba driverları yükledim flash tool proğramından 5.1 versionu gösterdim tableti dnx moda getirdim fakat pc tableti görmüyor aygıt yöneticisinden baktım intel android ad diye görünüyor yani görmüyor daha doğrusu driverini kuramıyor lütfen yardımcı olun...