Stock Rom Reeder A8i Quad Core Rom

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Bu konunun sahibi
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
Bu işlemleri birde Microsoft Windows 7 işletim sisteminde deneyebilir misiniz?
Bende çoğu zaman sorunlar yaşıyorum.
Microsoft Windows 7 her defasında imdadıma yetişiyor.

Ekte bir dosya paylaştım.
Yazılım yükleme işlemini bu dosyay göre denemeniz faydalı olabilir.
Phone FlashT ool 3.1.8.2 kullanınız.
Gerekirse, farklı versiyonları da deneyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 483.9 KB Görüntüleme: 116

olcayberen

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Selam, Windows 10 kullanıyorum , 7 sistemi olan bir makine bulmam zor gibi ama bulursam kesinlikle denerim. Olmadı bir ara bol zamanda kurup, deneyip, yazarım. Bu arada Phone FlashT ool 3.1.8.2 dediğiniz uygulama Intel Platform Flash Tool Lite 5.8.4.0 ile aynı mı? Çünkü arayüzleri, ekran yerleşimi vs. birebir aynı, sadece sürüm farklı gibi duruyor. Bu sürümle denediğimde de aldığım hata mesajını ekledim. Pdf 'te yazdığınız “Force using this Gp flag override value” işaretli kutu Advanced değil farklı bir sekmedeydi, bunu işaretsiz de işaretli de denedim. Saygılar..

Ekli dosyalar

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Bu konunun sahibi
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
Selam, Windows 10 kullanıyorum , 7 sistemi olan bir makine bulmam zor gibi ama bulursam kesinlikle denerim. Olmadı bir ara bol zamanda kurup, deneyip, yazarım. Bu arada Phone FlashT ool 3.1.8.2 dediğiniz uygulama Intel Platform Flash Tool Lite 5.8.4.0 ile aynı mı? Çünkü arayüzleri, ekran yerleşimi vs. birebir aynı, sadece sürüm farklı gibi duruyor. Bu sürümle denediğimde de aldığım hata mesajını ekledim. Pdf 'te yazdığınız “Force using this Gp flag override value” işaretli kutu Advanced değil farklı bir sekmedeydi, bunu işaretsiz de işaretli de denedim. Saygılar..
Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?

olcayberen

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
Merhaba, resimlerini ekledim, sadece açılmıyor :grinning: Bunun dışında öncesinde çalışıyordu, klavye bağlayıp exit komutu girdiğimde de diğer menüler geliyor.

Ekli dosyalar

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Bu konunun sahibi
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
Merhaba, resimlerini ekledim, sadece açılmıyor :grinning: Bunun dışında öncesinde çalışıyordu, klavye bağlayıp exit komutu girdiğimde de diğer menüler geliyor.
Sizin aslında bu ekranları görmemeniz gerekiyor.
Doğrusunu söylemek gerekirse, yaşadığınız sorunun nedenini tam olarak bende kavrayamadım.
Cihazınızı teknik servisine göndermeniz faydalı olacaktır.

ermac35

Yeni Üye
Kayıtlı üye
bu site sayesinde çok ekmek yedim ALLAH razı olsun sizden

recepabi2154

Yeni Üye
Kayıtlı üye
yaw kardeş benım tablet kafayı yemiş boot ekranına gelıyor amam kurulum başlamıyotr

cevdetguney

Aktif Üye
Kayıtlı üye
romu indiriniz icindeki yazılım yükleme klavuzunu uygulayınız

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Bu konunun sahibi
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
Aşağıdaki videoyu izlemeniz faydalı olacaktır.
Bu işlemeleri yaparken, bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemlemeyi unutmayınız.
Sürücülerle ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

symbazz

Yasaklı üye
Yasaklı üye
Uygulamayı özelliklerinden Uyumluluk ayarlarında XP SP2 olarak ayarlayın ve Yönetici olarak çalıştırın. O hatayı aşacaksınızdır.

berkegb

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Yazılımı kurdum sorunsuz kullanıyorum buraya kadar sorun yok fakat nedensiz şekilde hoparlörden ses gelmiyor.

dkndgn

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Dediğiniz gibi win7 bilgisayarda denedim yüklendi fakat ses çalışmıyor hoparlöre bağladım değişen bir şey olmadı içine baktım hoparlörde bir sorun görünmüyordu yazılımsal bir sorun var gibi

Bu arada recovery ve factory reseti denedim sonuç değişmedi malesef

Son düzenleme:

symbazz

Yasaklı üye
Yasaklı üye
Ses gelmemesi donanımsal. Kabloların yerli yerinde durması hoparlörün sağlam olduğunu göstermez.