Stock Rom Reeder A8i Quad Core Rom

Meta başlık: Reeder A8i Quad Core Rom

Meta açıklama: Reeder A8i Quad Core Rom

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bu cihaza yazılım yükleme işlemini Microsoft Windows 7 işletim sisteminde yapabilirsiniz.
Sürücülerle ilgili sorun yaşıyorsanız, önce bilgisayarınızın,
Daha sonra da cihazınızın sürücülerinin doğru bir şekilde yüklendiğinden emin olunuz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

ay_bulut

Üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
46
6
8
53
ilk sayfadaki rom yükledim. bende`de aynı sorun oldu. wifi çekmiyor. ses gelmiyor. nasıl düzeltebiliriz. Teşekkürler

ay_bulut

Üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
46
6
8
53
Bunları deneyiniz.

Konuya yazılan yorumlarda başka yazılımlarda paylaşılmış.
O yazılımları da denediniz mi?

yukardaki linkte olanları indirdim ama. yüklemeyi nasıl yapıyoruz ?

ay_bulut

Üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
46
6
8
53
Yanılmıyorsam yazılım yükleme araçlarının ve yazılım yükleme yöntemlerinin aynı olması gerekiyor.
İndirdiğiniz dosyaların herhangi birinin arasından yazılım yükleme rehberi çıkmadı mı?

ilk mesajdaki linkte rehber var. diğerlerinden çıkmadı. manufacturing flash tool programı var.

ay_bulut

Üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
46
6
8
53
Yazılım yükleme yöntemi aynıdır.
Aynı işlemleri yapabilirsiniz.

yükleme işleminde aynı yöntemi uyguladım. işe yaramadı. farkı program kullanılıyor olabilirmi. yada bunun orjinal romunu nasıl temin edebiliriz. ilk mesajdakini yükledim. onda ses ve wifi yok. ve farkı romda olabilir. wifi ile ses çalışsın yeter :)

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
yükleme işleminde aynı yöntemi uyguladım. işe yaramadı. farkı program kullanılıyor olabilirmi. yada bunun orjinal romunu nasıl temin edebiliriz. ilk mesajdakini yükledim. onda ses ve wifi yok. ve farkı romda olabilir. wifi ile ses çalışsın yeter :)

Bu cihaza ait olan ve bizim ulaşabildiğim bütün yazılımlar paylaştık.
Ne yazık ki elimizde başka bir yazılım mevcut değil.
Bir kaç yorum yukarıda yazılım yükleme işlemini anlatan bir video mevcut.
Bahsettiğim videoyu izlemeniz faydalı olabilir.

ay_bulut

Üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
46
6
8
53
Bunları deneyiniz.

Bu cihaza ait olan ve bizim ulaşabildiğim bütün yazılımlar paylaştık.
Ne yazık ki elimizde başka bir yazılım mevcut değil.
Bir kaç yorum yukarıda yazılım yükleme işlemini anlatan bir video mevcut.
Bahsettiğim videoyu izlemeniz faydalı olabilir.

5.1 yükseltmek istiyorum ama hiç bir yerde bios`unu bulamadım. olanlarda reederin sitesine yönlendiriyor. elinizde link varsa paylaşırmıısnız.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
5.1 yükseltmek istiyorum ama hiç bir yerde bios`unu bulamadım. olanlarda reederin sitesine yönlendiriyor. elinizde link varsa paylaşırmıısnız.

Ben elimde olan dosyaları paylaştım.
Ne yazık ki benim elimde bu cihaza ait başka bir şey yok.
Yükseltme için Bios gerektiğine emin misiniz?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Teşekkürler. dün geceden bu yana forumların altını üstüne getirdim. bir vatandaş. upload yapmamış. hayret verici bir olay.

Forumların ortak sorunudur işini gören insanların arkalarında bıraktıklarını düşünmemeleri.
İşte bu nedenden ötürü forumumuzda sistemi devreye alınmıştır.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
ustam merhaba sizden ricam reeder A8i Quad custom rom veya 5.1 biosu bulabileceğim bir site varmı yardımcı olursanız sevinirim. 2 gündür kafayı yedirtti bana. ne ses var. nede wifi çekiyor. hangi rom olursa olsun hiç sorun değil.

Size yardımcı olmayı inanın çok isterdim ama benim custom romlarla pek aram yoktur. Aslına bakarsanız pek sıcak bakmam. Yani bir kişinin hazırladığı uydurma bir rom ile 300 kişiden oluşan bir mühendis ekibin hazırladığı rom bir olamaz. Stabil olmaz, sadece günü kurtarır. Ama benim gibi düşünmeyen bu konuya vakıf arkadaşlar mutlaka size yardımcı olacaktır.

ay_bulut

Üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
46
6
8
53
Size yardımcı olmayı inanın çok isterdim ama benim custom romlarla pek aram yoktur. Aslına bakarsanız pek sıcak bakmam. Yani bir kişinin hazırladığı uydurma bir rom ile 300 kişiden oluşan bir mühendis ekibin hazırladığı rom bir olamaz. Stabil olmaz, sadece günü kurtarır. Ama benim gibi düşünmeyen bu konuya vakıf arkadaşlar mutlaka size yardımcı olacaktır.

anladım. benim amacım wifi ile ses sorunu düzeltmek onun için custom ve orjinal rom farketmiyor. ilginiz için teşekkürler. biraz daha bekleyim bakim. belki konuyu biri okurda Allah için yardım eder. :)

birde bi arkadaşımız burda bi dosya paylaşmış fakat hangi programla yükleneceğini bulamadım. Manufacturing Flash Tool ile denedim. olmadı.