Stock Rom Reeder A8i Quad Core Rom

Meta başlık: Reeder A8i Quad Core Rom

Meta açıklama: Reeder A8i Quad Core Rom

Yazdır

serturk10

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 May 2017
2
0
1
34
Selamlar , bu tabletlerdeki ses sorunu tam bi baş belası , çalışan rom dosyasını upload ederseniz sevinirim

serturk10

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 May 2017
2
0
1
34
bende android 5.1.1 sürümünü yükledim tekrardan , bu sefer düzeldi ses geldi arkadaşlar ilginç bir durum ama daha öncede yüklemiştim 5.1 i ses gelmemişti , bu sefer geldi

sadisa

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Haz 2018
5
0
1
42
Arkadaşlar burada bulunan romu indirdim ve elimde bulunan reeder A8i QUAD tablete yükledim. tablet arada kasma ve donma yapmakta daha önemlisi cihazın sesi yok. donanımsal bir sorun değil, tamamen yüklenen romun cihaz için uyumlu olmamasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. başka yerde de başka rom bulamadım 3 günden buyana en az 10 tane değişik romlar indirdim ancak cihaz için olmadığından yükleme yapamıyorum. burada ki rom da Reeder A8i Quad Core Rom yazıyor. Elimdeki cihaz ise Reeder A8i Quad. bulunan ROM linkini ise göremiyorum. Lütfen yardım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Master

Aktif üye
Kayıtlı üye
1 Tem 2017
602
161
43
Arkadaşlar burada bulunan romu indirdim ve elimde bulunan reeder A8i QUAD tablete yükledim. tablet arada kasma ve donma yapmakta daha önemlisi cihazın sesi yok. donanımsal bir sorun değil, tamamen yüklenen romun cihaz için uyumlu olmamasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. başka yerde de başka rom bulamadım 3 günden buyana en az 10 tane değişik romlar indirdim ancak cihaz için olmadığından yükleme yapamıyorum. burada ki rom da Reeder A8i Quad Core Rom yazıyor. Elimdeki cihaz ise Reeder A8i Quad. bulunan ROM linkini ise göremiyorum. Lütfen yardım.
Başka tarayıcı kullanarak sayfaya ulaşmayı denediniz mi?

sadisa

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Haz 2018
5
0
1
42
Merhaba her şeyi rehberde olduğu gibi yaptım ama ekteki gibi yüzde 5'te kalıyor ve hata veriyor

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
flash tool programını daha yüksek sürümünü deneyiniz. Bende de aynı sorun vardı ve ses çıkmıyordu araştırdığımda phone flash tool lite programının 5.3.2 sürürmünü indirdim ve kurulumunu yaptım. birde IntelAndroidDrvSetup1.10.0 driver programını kurduğumda roomları hatasız şekilde yükledi.

sadisa

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Haz 2018
5
0
1
42
Arkadaşlar sistem212 isimli üyenin vermiş sayfada bulunan dosyasını yükledim ve ses problemi çözüldü. forumda emeği geçen herkese teşekkür ederim.

srvsgn

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Nis 2018
4
0
1
44
%100 uyumlu yazılım. Sorunsuz yüklendi. Yükleme talimatlarına tam bir şekilde uyulursa sorun yok.