Stock Rom Reeder A8i Quad Core Rom

Meta başlık: Reeder A8i Quad Core Rom

Meta açıklama: Reeder A8i Quad Core Rom

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bu işlemleri birde Microsoft Windows 7 işletim sisteminde deneyebilir misiniz?
Bende çoğu zaman sorunlar yaşıyorum.
Microsoft Windows 7 her defasında imdadıma yetişiyor.

Ekte bir dosya paylaştım.
Yazılım yükleme işlemini bu dosyay göre denemeniz faydalı olabilir.
Phone FlashT ool 3.1.8.2 kullanınız.
Gerekirse, farklı versiyonları da deneyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• A7i.pdf
    483.9 KB · Görüntüleme: 178

olcayberen

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Haz 2017
4
1
3
38
Selam, Windows 10 kullanıyorum , 7 sistemi olan bir makine bulmam zor gibi ama bulursam kesinlikle denerim. Olmadı bir ara bol zamanda kurup, deneyip, yazarım. Bu arada Phone FlashT ool 3.1.8.2 dediğiniz uygulama Intel Platform Flash Tool Lite 5.8.4.0 ile aynı mı? Çünkü arayüzleri, ekran yerleşimi vs. birebir aynı, sadece sürüm farklı gibi duruyor. Bu sürümle denediğimde de aldığım hata mesajını ekledim. Pdf 'te yazdığınız “Force using this Gp flag override value” işaretli kutu Advanced değil farklı bir sekmedeydi, bunu işaretsiz de işaretli de denedim. Saygılar..

Ekli dosyalar

• hata.png
    hata.png
    54.8 KB · Görüntüleme: 172
  • options.png
    options.png
    29.5 KB · Görüntüleme: 150

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Selam, Windows 10 kullanıyorum , 7 sistemi olan bir makine bulmam zor gibi ama bulursam kesinlikle denerim. Olmadı bir ara bol zamanda kurup, deneyip, yazarım. Bu arada Phone FlashT ool 3.1.8.2 dediğiniz uygulama Intel Platform Flash Tool Lite 5.8.4.0 ile aynı mı? Çünkü arayüzleri, ekran yerleşimi vs. birebir aynı, sadece sürüm farklı gibi duruyor. Bu sürümle denediğimde de aldığım hata mesajını ekledim. Pdf 'te yazdığınız “Force using this Gp flag override value” işaretli kutu Advanced değil farklı bir sekmedeydi, bunu işaretsiz de işaretli de denedim. Saygılar..

Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?

olcayberen

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Haz 2017
4
1
3
38
Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
Merhaba, resimlerini ekledim, sadece açılmıyor :grinning: Bunun dışında öncesinde çalışıyordu, klavye bağlayıp exit komutu girdiğimde de diğer menüler geliyor.

Ekli dosyalar

• a8iquad.jpeg
    a8iquad.jpeg
    172.9 KB · Görüntüleme: 185
  • menüler.jpg
    menüler.jpg
    463.6 KB · Görüntüleme: 164

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba, resimlerini ekledim, sadece açılmıyor :grinning: Bunun dışında öncesinde çalışıyordu, klavye bağlayıp exit komutu girdiğimde de diğer menüler geliyor.

Sizin aslında bu ekranları görmemeniz gerekiyor.
Doğrusunu söylemek gerekirse, yaşadığınız sorunun nedenini tam olarak bende kavrayamadım.
Cihazınızı teknik servisine göndermeniz faydalı olacaktır.

recepabi2154

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Haz 2017
1
0
1
24
yaw kardeş benım tablet kafayı yemiş boot ekranına gelıyor amam kurulum başlamıyotr

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Uygulamayı özelliklerinden Uyumluluk ayarlarında XP SP2 olarak ayarlayın ve Yönetici olarak çalıştırın. O hatayı aşacaksınızdır.

• Beğen
Tepkiler: McKoLpA

berkegb

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Haz 2017
4
1
3
24
Yazılımı kurdum sorunsuz kullanıyorum buraya kadar sorun yok fakat nedensiz şekilde hoparlörden ses gelmiyor.

dkndgn

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Tem 2017
5
0
1
26
Dediğiniz gibi win7 bilgisayarda denedim yüklendi fakat ses çalışmıyor hoparlöre bağladım değişen bir şey olmadı içine baktım hoparlörde bir sorun görünmüyordu yazılımsal bir sorun var gibi

Bu arada recovery ve factory reseti denedim sonuç değişmedi malesef

Son düzenleme:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Ses gelmemesi donanımsal. Kabloların yerli yerinde durması hoparlörün sağlam olduğunu göstermez.