Stock Rom Reeder A8i Quad Core Rom

Meta başlık: Reeder A8i Quad Core Rom

Meta açıklama: Reeder A8i Quad Core Rom

breakbeat

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ara 2020
4
0
1
34
Merhabalar saat 18.00 den beri pc başındayım okumadığım denemediğim şey kalmadı, şuan saat 03.40. Elimde bir adet a8i quad tablet var. tablet açılmaya çalışırken 2 3 kere kitap simgesi çıkıyor açılmaya çalışıyor daha sonra recovery mode a giriyor kendi kendine. intel flash tool ile rom yüklemeye çalıştım time out hatası verdi. manufacturing le denedim %5 te takılı kalıyor. Tableti dümdüz pc ye bağlayınca aygıt yöneticisinde android olarak yazıyor. tuşlarına basılı tutup bağlayınca intel android AD yazıyor ve sorunlu donanım olarak gösteriyor. Bana bi yardımcı olur musunuz lütfen?

Sd kartla rom yüklemeye çalıştım o da olmadı phoneixcard uygulaması romu karta yazmıyor hata veriyor.

Sitedeki 2 romu da indirdim 5.1 ve 4.4. olanı ikisinide defalarca denedim 4.4 olan %5 te kalıyor manufacturingte 5.1 olan %3 te kalıyor.

Şimdiden teşekkür ederim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhabalar saat 18.00 den beri pc başındayım okumadığım denemediğim şey kalmadı, şuan saat 03.40. Elimde bir adet a8i quad tablet var. tablet açılmaya çalışırken 2 3 kere kitap simgesi çıkıyor açılmaya çalışıyor daha sonra recovery mode a giriyor kendi kendine. intel flash tool ile rom yüklemeye çalıştım time out hatası verdi. manufacturing le denedim %5 te takılı kalıyor. Tableti dümdüz pc ye bağlayınca aygıt yöneticisinde android olarak yazıyor. tuşlarına basılı tutup bağlayınca intel android AD yazıyor ve sorunlu donanım olarak gösteriyor. Bana bi yardımcı olur musunuz lütfen?

Sd kartla rom yüklemeye çalıştım o da olmadı phoneixcard uygulaması romu karta yazmıyor hata veriyor.

Sitedeki 2 romu da indirdim 5.1 ve 4.4. olanı ikisinide defalarca denedim 4.4 olan %5 te kalıyor manufacturingte 5.1 olan %3 te kalıyor.

Şimdiden teşekkür ederim

Bu cihaz oldukça sorunlu bir cihaz.
Neresinden tutarsanız tutun elinizde kalıyor.
Doğrusunu söylemek gerekirse işiniz oldukça zor.
bulunan konulara ve konulara yazılan yorumlara dikkatlice bakmanız faydalı olacaktır.

Beler01

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Mar 2021
5
0
1
26
Selamun aleyküm hocam günlerdir uğraşıyorum denemediğim yol kalmadı bir türlü sonuca ulaşamadım malesef.Bütün adımları tek tek kontrol ederek uyguluyorum %5 de kalıyor tabletde ise Entering Dnx Mode Waiting for fastboot comand... bu şekilde kalıyor usb kablosu değiştirdim portları denedim tek tek pc değiştirdim olmadı malesef yardımcı olursan sevirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Selamun aleyküm hocam günlerdir uğraşıyorum denemediğim yol kalmadı bir türlü sonuca ulaşamadım malesef.Bütün adımları tek tek kontrol ederek uyguluyorum %5 de kalıyor tabletde ise Entering Dnx Mode Waiting for fastboot comand... bu şekilde kalıyor usb kablosu değiştirdim portları denedim tek tek pc değiştirdim olmadı malesef yardımcı olursan sevirim

Sürücüler doğru bir şekilde yükleniyor mu?
Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilirsiniz?
Sık sık uygulamaların durdurulma hataları ile karşılaşıyor muydunuz?

muhammer5534

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Haz 2021
7
0
1
47
2015 olan anakartlarda bios güncelemsi gerekiyor ama güncellemeye gelince sorun yaratıyor mecbur bu anakartlara 4.4.4 atmak gerek 2015 anakartlar pil değiğşimi vaya pili söküp geri takılınca sell düşüyor reeder site meçhul oldu şu an 4 tane çihaz 4.4.4 yazılım bekliyor benim elimde var hiç

muhammer5534

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Haz 2021
7
0
1
47
2016 olan ankartlara sorunsuz 5.1.1 sorunsuz atılıyor bizim 2015 için 4.4.4 dü bulmadan başka yapacak bir şeyimiz yok

barutcu

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Kas 2021
4
0
1
40
Merhaba; herkese iyi haftasonları.
Forumdaki bütün konuları okudum, driverları yükledim, tableti DNX moduna geçirerek (farklı kombinasyon ile önce dnx sonra bağlama, bilgisayara bağlayıp dnx moduna geçme...vs) hepsini denedim. Maalesef bilgisayar (windows 11) hiçbir şekilde cihazı görmüyor. Kablo değişikliği yaptım ama sonuç aynı. Zaten bilgisayara bağlayınca şarj olmaya başlıyor cihaz yani kablodada sorun yok. Başka yerlerde okuduğum kadarıyla Windows sürümüyle alakalı drivarlar yüklenmediğini öğrendim. SD kart üzerinden rom atma olabilir mi? ya da güncel driver üzerinden kurulum yapabilen var mı. Bende çöp olan tableti değerlendirmeye çalışıyorum. Teşekkürler.

teknikk1

Üye
Kayıtlı üye
1 Şub 2017
92
13
8
46
Merhaba; herkese iyi haftasonları.
Forumdaki bütün konuları okudum, driverları yükledim, tableti DNX moduna geçirerek (farklı kombinasyon ile önce dnx sonra bağlama, bilgisayara bağlayıp dnx moduna geçme...vs) hepsini denedim. Maalesef bilgisayar (windows 11) hiçbir şekilde cihazı görmüyor. Kablo değişikliği yaptım ama sonuç aynı. Zaten bilgisayara bağlayınca şarj olmaya başlıyor cihaz yani kablodada sorun yok. Başka yerlerde okuduğum kadarıyla Windows sürümüyle alakalı drivarlar yüklenmediğini öğrendim. SD kart üzerinden rom atma olabilir mi? ya da güncel driver üzerinden kurulum yapabilen var mı. Bende çöp olan tableti değerlendirmeye çalışıyorum. Teşekkürler.
mrb.cihazın usb girişi tamir görmüş olabilir ya da, pin uçlarında temassızlık vardır...şarj olması sizi yanıltmasın...işletim sistemi farklı bir pc de deneyin...sd kart için bir fikrim yok...kolay gelsin..

barutcu

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Kas 2021
4
0
1
40
Cihaz hiç açılmadı, tamir görmedi. Superonline hediyesiydi hic kullanilmayinca bi tarafta atildi kaldi. Linux olan bir bilgisayarda deneyecegim. Windows 8 de denedim ondada ayni sonuç. Otg kanlosu ile direk windows deneyebilirim belki sd kartdan. Kablo cinsi nedir? Otg donusturucu icin? Yanitiniz icin tesekkurler.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Cihaz hiç açılmadı, tamir görmedi. Superonline hediyesiydi hic kullanilmayinca bi tarafta atildi kaldi. Linux olan bir bilgisayarda deneyecegim. Windows 8 de denedim ondada ayni sonuç. Otg kanlosu ile direk windows deneyebilirim belki sd kartdan. Kablo cinsi nedir? Otg donusturucu icin? Yanitiniz icin tesekkurler.

Cihazınız Intel işlemcili, bu nedenle Microsoft Windows 10 ve 11 işletim sistemlerinde sürücü sorunu yaşamamanız gerekiyor.
Cihazınız uzun süre kullanılmadıysa, cihazınızın bataryası ile ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.

barutcu

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Kas 2021
4
0
1
40
Merhaba; cihaz uzun zaman kullanılmadı ama şimdi toparladı. 1 gün civarı gitmeye başladı şarjı. Bu arada micro usb'de flash bellek bağlıyorum görüyor. Sd kartı görüyor. Sadece bilgisayarda sürücüleri yüklemem rağmen hiçbir tepki yok. Muhtemelen driver ile ilgili bir şeyi yapamıyorum ama. OTG kablosu kargoda :) gelsin onunla direk windows kasacağım :)

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba; cihaz uzun zaman kullanılmadı ama şimdi toparladı. 1 gün civarı gitmeye başladı şarjı. Bu arada micro usb'de flash bellek bağlıyorum görüyor. Sd kartı görüyor. Sadece bilgisayarda sürücüleri yüklemem rağmen hiçbir tepki yok. Muhtemelen driver ile ilgili bir şeyi yapamıyorum ama. OTG kablosu kargoda :) gelsin onunla direk windows kasacağım :)

Sonucu merakla bekliyoruz efendim.

teknikk1

Üye
Kayıtlı üye
1 Şub 2017
92
13
8
46
windows yükleme ile hiç zaman kaybetme bence.yine de siz bilirsiniz.geçen yıl denemiştim..başaramadım bi türlü...bu cihaza kitkat stabil çalışıyor...lollipop da yükleniyor ama oda kasıyor...bu modelin 3-4 anakart versiyonu var...sadace 1versiyona lollipop yükleniyor...bios çökerse tablet çöp oluyor bilginize...kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: kehkesan66