Yardım Reeder A8i Quad Logoda Kalıyor

ltfnhelp

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Haz 2019
8
0
1
25
Açılırken reeder logosunda kalıyor hard reset yaptım olmadı reeder sitesinde yazan manufacterer flash toolu kullandım %3 te droidboot boot failure hatası alıyor.

Son düzenleme:

colonel255

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ocak 2019
5
0
1
33
sitedeki flash tool yüklerken aynı hatayı bende alm aktayım. bilen bili varsa upp.

ltfnhelp

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Haz 2019
8
0
1
25
Sitede verilen driverleri sırasıyla yükledim bu arada ilginiz için tesekkurler ama basliktaki hatayi aliyorum.

Son düzenleme:

ltfnhelp

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Haz 2019
8
0
1
25
Bu rehberi kullanarak önce iSocUSB-Driver-Setup-1.2.0.exe bunu kurdu sonra
IntelAndroidDrvSetup1.5.0.exe daha sonra ManufacturingFlashTool_Setup_6.0.43.exe
en son CUSTOM_CONFIG.INI' yi ManufacturingFlashTool kurum yoluna attım
daha sonra ManufacturingFlashTool programı açıp settingste denilen ayarları yaptım
sonra stcok rom dosyasını seçip tableti ses açma kapama güç aynı anda basarak DNX modda başlattım ama her seferinde droidboot boot failure hatasını alıyorum birazdan aygıy yöneticisinden ss atarım.

Ekli dosyalar

• intel-rehber - baytrail.pdf
    545.5 KB · Görüntüleme: 37

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Driverleri defalarca silip yukledim hala boyle AYGIT YÖNETİCİSİ GÖRSELLERİ Aygıt bilinmiyou diyor detaylarda intel soc yazıyo driveri kurdum ama

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Sizin sorununuz sürücülerle ilgili.
Yazılım yükleme aracı cihazınızı görmediği için yazılım yüklemesi yapamıyorsunuz.
Nasipse uygun bir zamanda AnyDesk ile bağlanıp bakabilirim.

ltfnhelp

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Haz 2019
8
0
1
25
virtual box a windows 7 kurdum driverları algıladı da 3 farklı programla farklı farklı hatalar macOS'ta denedim olmadı çok bunalttı pes ettim admin yine teşekkürler bende baytrail linux mint kurmaya karar verdim maalesef touch calismiyor galiba

Son düzenleme: