Stock Rom Reeder A8i Rom

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Reeder A8i Rom
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

16.gif

Sunum içeriği:
Reeder A8i Rom
Sürücüler
Yazılım Yükleme Aracı

Yazılım Yükleme Rehberi

Son düzenleme:

Hellfire31

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Eyl 2017
4
2
3
21
Bana acil bu rom lazım lütfen yardım edin. Reeder tablet yazılım sayfasına girilmiyor. :(

Hknozdemr

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Kas 2017
4
0
1
47
selamlar reeder ın elinde a8i 32gb 4.2 yazılımı yokmuş.sizde varsa yüklermisiniz acaba

Hknozdemr

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Kas 2017
4
0
1
47
3 gündür uzun uğraşlar sonucu her denememe rağmem orjinal reeder 32GB A8i 4.4.yazılımını bir türlü yükleyemedim %31 de kalıyordu hep. Fakat sizde A8İ 32GB 4.4.yazılımını yüklerken hata alıp tabletiniz açılmıyorsa altta verdigim link birebir reeder a8i 32GB la aynı olan teclast p89 mininin yazılımıdır.Bizzat kendim denedim ve artık tabletim çalışıyor ve şimdilik gayet stabil ilk yüklemede tamamen çince oluyor tablet ama dil ayarlarından türkçeye çevirebiliyorsunuz.içinde gelen tüm çince uygulamaları kaldırabiliyorsunuz inşallah işinize yarar.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
3 gündür uzun uğraşlar sonucu her denememe rağmem orjinal reeder 32GB A8i 4.4.yazılımını bir türlü yükleyemedim %31 de kalıyordu hep. Fakat sizde A8İ 32GB 4.4.yazılımını yüklerken hata alıp tabletiniz açılmıyorsa altta verdigim link birebir reeder a8i 32GB la aynı olan teclast p89 mininin yazılımıdır.Bizzat kendim denedim ve artık tabletim çalışıyor ve şimdilik gayet stabil ilk yüklemede tamamen çince oluyor tablet ama dil ayarlarından türkçeye çevirebiliyorsunuz.içinde gelen tüm çince uygulamaları kaldırabiliyorsunuz inşallah işinize yarar.

Geçmiş olsun.
Paylaşım için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Hknozdemr

Hknozdemr

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Kas 2017
4
0
1
47
yukarda verdiğim link 4.2.2 dir. Aynı markanın 4.4. olan yazılımıda var fakat onu yüklerken yine hata verdi 4.2.2 de sıkıntı yok.

kaydonlee

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ocak 2018
5
0
1
47

reeder a8i tabletime bu yazılımı başarılı bir şekilde yükledim. Fakat daha önce açılan oyunlar açılış esnesında kapanabiliyor. örneğin clash royel gibi.. Tabletin aşırı ram harcadığını farkettim. Bu sorunuma bir çare var mı? şimdiden tsk ederim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
reeder a8i tabletime bu yazılımı başarılı bir şekilde yükledim. Fakat daha önce açılan oyunlar açılış esnesında kapanabiliyor. örneğin clash royel gibi.. Tabletin aşırı ram harcadığını farkettim. Bu sorunuma bir çare var mı? şimdiden tsk ederim.

Cihazınızı Root'layınız ve gereksiz sistem uygulamalarını kaldırınız.

hakan6134

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Nis 2017
1
0
1
25
Lütfen bılgısayarıma baglanıp bırı bana yardım edebılır mı 4.4.4 yükleyeıblıyorum ama 5.1 yuzde 10 da kalıyor atmıyor droidboot a

hardnrocker

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2017
17
0
1
41
Ne yazık ki konu hakkında bir bilgim yok.
Zamanında Reeder'den indirmiştim.
Reeder yazılım paylaşımını bırakınca da, insanların işleri görülsün diye paylaştım.
Hocam, komşum batarya çabuk bitiyor şikayeti ile bana verdi. Üstünde 5.1.1 rom yüklü geldi. Sıfırlama yaptım. Power ve ses kısma tuşuna basarak menüden wipe yaptım iki tane. Fakat düzelme olmadı. 5 romu yeniden indirip intel flash ile baştan attım. Arada takılıyor oyun yükleyince. Batarya az geldiğinden, başka tabletten çıkma 4200mAh bataryayı arka kasasının üstüne monte ettim, içeriden birleştirdim, iki batarya ile çalışıyor şu an, modifiye ettim.
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Şimdi biraz daha uzun gidiyor batarya fakat yazılım ölü. Launcher 3 hatası veriyor. Sanırım rom bellek çökmüş olabilir, yani kendi hafızası. Custom rom bulma şansı var mı? Adres verebilir misiniz? Ya da en üstteki 4.4.4 mü onu mu yükleyeyim? @Hknozdemr 4.2.2 versiyon demiş. Onu mu indireyim, sorunsuz kurulum için?

Düzenleme yapayım; En üstteki dosyayı indirdim. İçinde tool&driver 4.2, 4.4, Reeder A8i V1, V2, V3 yazan klasörler (sanırım rom) ve kurulum kılavuzları var.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Son düzenleme:

hardnrocker

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2017
17
0
1
41
Lütfen bılgısayarıma baglanıp bırı bana yardım edebılır mı 4.4.4 yükleyeıblıyorum ama 5.1 yuzde 10 da kalıyor atmıyor droidboot a
Biraz geç cevap olacak, fakat 5.1 yüklü. Kasma ve launcher 3 hatası veriyor. Sonra bazı uygulamalar çöküyor sistem bileşenlerinde.

hardnrocker

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2017
17
0
1
41

Bende en üstteki dosyalar işe yaramadı, yüklemeniz silinmiş. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.