Stock Rom Reeder A8iC Quad Core Rom

Meta başlık: Reeder A8iC Quad Core Rom

Meta açıklama: Reeder A8iC Quad Core Rom

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
nasıl yapabileceğimi yada hangi yolu izlemem gerektiğini söylerseniz çok sevinirim
Bende çok isterim bunu onun için ilk mesajda gerekenler yazılmış. Sunum içeriği, yükleme rehberi vesaire diye. Ama bu işler için azda olsa yazılım yükleme bilgisi ve pc kullanma bilgisi olması lazım. Bunları bilmeden elinizdeki cihazı daha kötü duruma getirirsiniz. Size tavsiyem en yakın teknik servise cihazınızı götürmeniz.

karadegilesmer

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Kas 2017
9
1
3
33
Ankara, Türkiye
Bende çok isterim bunu onun için ilk mesajda gerekenler yazılmış. Sunum içeriği, yükleme rehberi vesaire diye. Ama bu işler için azda olsa yazılım yükleme bilgisi ve pc kullanma bilgisi olması lazım. Bunları bilmeden elinizdeki cihazı daha kötü duruma getirirsiniz. Size tavsiyem en yakın teknik servise cihazınızı götürmeniz.

teşekkür ederim ilgilendiğiniz için elimdeki cihaz zaten kullanılmaz durumda camdan atmamak için kendimi zor tutuyorum aynen yaptım o rehberi
ayrıca hbu cihaz sıfırlandı devam etmek için eski eposta ile giriş yapın hatası aldığım için bu işlemi yapmak istiyorm

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
teşekkür ederim ilgilendiğiniz için elimdeki cihaz zaten kullanılmaz durumda camdan atmamak için kendimi zor tutuyorum aynen yaptım o rehberi
ayrıca hbu cihaz sıfırlandı devam etmek için eski eposta ile giriş yapın hatası aldığım için bu işlemi yapmak istiyorm
Anladım o Gmail isteme olayı frp diyoruz. Cihazın modelini yazarak frp diye aratırsanız bulursunuz. Ayrıca bu yazılım frp sorununu çözmez. O ayrı bir işlem için yapılır, aslında aldığınız hataların sebebi frp muhtemelen. Çünkü frp olan cihazlarda işlem yapılması olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: karadegilesmer

karadegilesmer

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Kas 2017
9
1
3
33
Ankara, Türkiye
Anladım o Gmail isteme olayı frp diyoruz. Cihazın modelini yazarak frp diye aratırsanız bulursunuz. Ayrıca bu yazılım frp sorununu çözmez. O ayrı bir işlem için yapılır, aslında aldığınız hataların sebebi frp muhtemelen. Çünkü frp olan cihazlarda işlem yapılması olmuyor.

sadece tablet sıfırlama çıkıyor internette karşıma zaten sıfırladıkları için bu hatayı alıyorum ve açılmıyor sizin bir bilginiz var mı

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
sadece tablet sıfırlama çıkıyor internette karşıma zaten sıfırladıkları için bu hatayı alıyorum ve açılmıyor sizin bir bilginiz var mı
Cihaz elimde olsa şimdiye çoktan yapmıştım. Ama elimde olmadığı için birşey diyemem. Cihazın anladığım kadarıyla desen kilidi sorunu var. Bu sorunu aşmanın da bir kaç yöntemi var.

• Beğen
Tepkiler: karadegilesmer

karadegilesmer

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Kas 2017
9
1
3
33
Ankara, Türkiye
Cihaz elimde olsa şimdiye çoktan yapmıştım. Ama elimde olmadığı için birşey diyemem. Cihazın anladığım kadarıyla desen kilidi sorunu var. Bu sorunu aşmanın da bir kaç yöntemi var.
desen değil hocam bu cihaza reset atılmış şşimdi açılırken bu cihaz sıfırlandı devam etmek için bu cihazda oturum açılmış bir önceki hesabın mail adresni ve şifresini girin diyor ama gelin görün ki önceki hesap ras gele açılmış birşey :(

valla sana zahmt verdim kusura bakma ama çok çıkmazdayım

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
desen değil hocam bu cihaza reset atılmış şşimdi açılırken bu cihaz sıfırlandı devam etmek için bu cihazda oturum açılmış bir önceki hesabın mail adresni ve şifresini girin diyor ama gelin görün ki önceki hesap ras gele açılmış birşey :(

Çıkmazda olacak birşey yok. En yakın teknik servise götürün. Halledip size geri verirler.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Bu cihaza yazılım yükleme işlemini Microsoft Windows 7 işletim sisteminde yapabilirsiniz.
Sürücülerle ilgili sorun yaşıyorsanız, önce bilgisayarınızın,
Daha sonra da cihazınızın sürücülerinin doğru bir şekilde yüklendiğinden emin olunuz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Son düzenleme:

tagoo

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ara 2017
3
2
3
36
Merhaba, benim elimde A8iC Quad tablet var. forum da anlatılan bilgilerle 4.4.4 versiyonu yükledim. Cihazda herşey çalışıyor sadece ses çıkmıyor. Daha önceden böyle bir problem yoktu. Haporlörden ve kulaklık girişinde de test etmeme rağmen ses gelmiyor. Sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Bu problemi nasıl çözebiliriz yardımcı olursanız sevinirim.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba, benim elimde A8iC Quad tablet var. forum da anlatılan bilgilerle 4.4.4 versiyonu yükledim. Cihazda herşey çalışıyor sadece ses çıkmıyor. Daha önceden böyle bir problem yoktu. Haporlörden ve kulaklık girişinde de test etmeme rağmen ses gelmiyor. Sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Bu problemi nasıl çözebiliriz yardımcı olursanız sevinirim.
Cihaza format attınız mı?

tagoo

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ara 2017
3
2
3
36
Evet format attıktan sonra ses problemi oluştu, bu konuyu reeder firmasının destek bölümüne yazmıştım, cihazı bize gönderin diyorlar

• Beğen

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Evet format attıktan sonra ses problemi oluştu, bu konuyu reeder firmasının destek bölümüne yazmıştım, cihazı bize gönderin diyorlar
Sorunun yazılımsal olduğunu sanmıyorum. Öyle düşünüyorsan eğer tekrar yazılım atıp deneyin. Sonra format atın.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Muhtemelen yüklediğiniz yazılım sizin cihaz ile uyumsuzdur.
Siz de bu nedenle sorun yaşıyorsunuzdur.
Cihazınızın seri numarası ile Reeder'den talepte bulunursanız, size cihaz ile uyumlu yazılımı göndereceklerdir.

tagoo

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ara 2017
3
2
3
36
Dün tekrar yazılım yükleyip, format attım yine olmadı. Reeder firmasından iletişime geçip cihaz için güncel yazılımı istedim, böyle bir işlem yapamayacaklarını, cihazı bize gönderin işinde uzman mühendislerimiz güncel sürümü yükleyip size göndersinler dediler

• Beğen