Stock Rom Reeder A8iC Quad Core Rom

Meta başlık: Reeder A8iC Quad Core Rom

Meta açıklama: Reeder A8iC Quad Core Rom

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Dün tekrar yazılım yükleyip, format attım yine olmadı. Reeder firmasından iletişime geçip cihaz için güncel yazılımı istedim, böyle bir işlem yapamayacaklarını, cihazı bize gönderin işinde uzman mühendislerimiz güncel sürümü yükleyip size göndersinler dediler
Sorunun açıkçası yazılımsal olduğunu düşünmüyorum. Donanımsal bir problem olma ihtimali yüksek.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Dün tekrar yazılım yükleyip, format attım yine olmadı. Reeder firmasından iletişime geçip cihaz için güncel yazılımı istedim, böyle bir işlem yapamayacaklarını, cihazı bize gönderin işinde uzman mühendislerimiz güncel sürümü yükleyip size göndersinler dediler

Mühendis mi?
:zuhaha:

Nasipse ben bir ara arşivime bakayım, varsa Upload edeyim.

tsknozden

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Şub 2018
2
0
1
36
her şeyi yaptı tamamda ses aç kapa power tuşuna basıyıuorum yükleme ekranı gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim

tsknozden

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Şub 2018
2
0
1
36
Cihazınızın tuşları çalışıyor mu?
Farklı bir USB Port ve kablo denediniz mi?
Sürücüler yüklendi mi?
tuslar calisiyor farkli usb de denedim kabloda denedim cihaz acilmiyor acilsada ufi shel de kaliyor klavyeyle biosa girebiliyorum default yapiyorum yine ayni

tufantastemir

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Nis 2018
1
0
1
29
forumu devamlı takip ediyorum cözebilecegim birşey warsa yardım etmeye çalışıyorum. burası gereksiz yorumlardan arınmış özellikle rom linkleriyle gerçek bir site, bilgim yettigi kadar paylasmaya calısacagım anakart bios dosyalarıda olsa güzel olurdu sanırım mobilkulup oldugu icin o kategoriyi barındırmıyor :)
Cevdet Abim ben Tufan senin bilgilerin ışığında 2 adet dükkan işletiyoruz :) buradaki yardımlarınıda takip etmekteyiz :)

kyrenia

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Mar 2017
7
3
3
44
selamlar bende yükledim, ses sorunu oldu. Neyseki firmanın tekniğinin başındaki arkadaş yakın arkadaşım olur. Kendisinden uygun romu istedim elime geçince paylaşırım. Sanırım a8ic quad ve a8i quad yazılımları ve donanımları açısından birbirine çok benzediğinden donanımlarında 1den fazla versiyonu olduğundan bu tür karışıklıklar olabiliyor. Arkadaşım hatta a8ic quadlara bile a8i quad yazılımı atıyoruz genelde diyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
selamlar bende yükledim, ses sorunu oldu. Neyseki firmanın tekniğinin başındaki arkadaş yakın arkadaşım olur. Kendisinden uygun romu istedim elime geçince paylaşırım. Sanırım a8ic quad ve a8i quad yazılımları ve donanımları açısından birbirine çok benzediğinden donanımlarında 1den fazla versiyonu olduğundan bu tür karışıklıklar olabiliyor. Arkadaşım hatta a8ic quadlara bile a8i quad yazılımı atıyoruz genelde diyor.

Olabilir.
Olmaz diye bir şey yok.

Yucelbeyyx

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2018
6
0
1
19
Hocam öncelikle merhaba benim cihazım a8ic quad bunun aynısı Bayadır kullanmıyorum cihazı bozulduğu için aklıma geldi sarja sokup açtım ve ekranda yazılar yazıyor bunun aynısı ben şimdi bunu pc ye indiricem nasıl kurulumunu yapıcam yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler hocam

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam öncelikle merhaba benim cihazım a8ic quad bunun aynısı Bayadır kullanmıyorum cihazı bozulduğu için aklıma geldi sarja sokup açtım ve ekranda yazılar yazıyor bunun aynısı ben şimdi bunu pc ye indiricem nasıl kurulumunu yapıcam yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler hocam

Konuya yazılan yorumları okursanız, sorunsuz bir şekilde kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz.

Yucelbeyyx

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2018
6
0
1
19
Konuya yazılan yorumları okursanız, sorunsuz bir şekilde kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz.
Hocam yorumları okudum gerekli bilgiyi edinemedim rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama önemli bir konu yarın sabah deneyeceğim cihazda hiç bir sıkıntı yok sorunsuz olacaktır diye düşünüyorum sıkıntı çıkarsa tekrar dönüş yapacağım iyi geceler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com