Reeder A8iM Yazılım isteği

tbltprgrm

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Tem 2017
7
2
3
46
Konu başlığındaki cihazın yazılımı lazım. A8IC yazılımını yükledim cihaz sağlam çalıştı fakat, buzzer ve ses jack çıkışından ses gelmiyor. Kamerayı açtığım zaman da tablet kitleniyor. Cihazın arkasında model yazmıyor fakat, dokunmatiğinden arattırıp bulduğum kadarıyla, bu dokunmatik sadece A8IC ve A8IM modellerine uyuyor. Cihaz C olmadığına göre geriye kalan tek seçenek M.
Yardımcı olursanız sevinirim. @Paradox

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Konu başlığındaki cihazın yazılımı lazım. A8IC yazılımını yükledim cihaz sağlam çalıştı fakat, buzzer ve ses jack çıkışından ses gelmiyor. Kamerayı açtığım zaman da tablet kitleniyor. Cihazın arkasında model yazmıyor fakat, dokunmatiğinden arattırıp bulduğum kadarıyla, bu dokunmatik sadece A8IC ve A8IM modellerine uyuyor. Cihaz C olmadığına göre geriye kalan tek seçenek M.
Yardımcı olursanız sevinirim. @Paradox

Benim elimde bulunan Reeder A8 yazılımları aşağıdaki ekran alıntısında görünenlerdir.
Bunlardan birisine ihtiyaç duyarsanız size yardımcı olmaya çalışırım.
Lakin Upload işlemini nasipse en erken tatil dönüşü yapabilirim.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

tbltprgrm

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Tem 2017
7
2
3
46
hocam dediğim gibi benim tablette şuan a8ic var. buna en yakın da a8iw gibi görünüyor. müsait zamanınızda w sunu upload ederseniz sevinirim. teşekkür ederim. hayırlı bayramlar