Reeder M7 Go 2019 Brick

Yazdır

bildem

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ocak 2018
4
0
1
39
Reeder M7 Go 2019 Brick lütfen yardım Tableti görmüyor bilgisayar hiç tepki yok tamamen sustu. Tablet işlemci Spreadtrum SC7731E Çözüm nedir?

bildem

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ocak 2018
4
0
1
39
hiç bir şey bulamadım ciyaza buradan rom yükledim fakat yarıda kaldı hata verdi şu an bilgisayar hiç görmüyor bataryayı söktüm tekrar bağladım ama malesef olmadı poragram görmüyor tüm driverler yüklü sorunu cözemedim malesef

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hiç bir şey bulamadım ciyaza buradan rom yükledim fakat yarıda kaldı hata verdi şu an bilgisayar hiç görmüyor bataryayı söktüm tekrar bağladım ama malesef olmadı poragram görmüyor tüm driverler yüklü sorunu cözemedim malesef

Cihazınızı bilgisayara bağlayıp ses kısma tuşuna basılı tutarken güç tuşuna 30-40 saniye basılı tutunuz.
Daha sonra da ses kısma tuşunu bırakmadan güç tuşunu bırakıp bir süre sonra 10 saniye sonra kadar yeniden basınız.
Bu sırada da bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyiniz.
Bir tepkime olmazsa, aynı işlemi bir de ses açma tuşu ile deneyiniz.
Bu arada, cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?

bildem

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ocak 2018
4
0
1
39
sorun cözüldü hata usb şarz soketin den cıktı şarz soketini tekrar lehimledim sorunsuz bir şekilde kuruldu yardımlarınız için teşekkür ederim