Reeder M8 Go Spreadtrum SC7731E Yazılım Lazım

Meta başlık: Reeder M8 Go Spreadtrum SC7731E Yazılım Lazım

Meta açıklama: Reeder M8 Go Spreadtrum SC7731E Yazılım Lazım

Yazdır

aloka_255

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 May 2020
11
6
3
41
reeder m8 go spectrum SC7731E yazılım lazım elinde olan paylaşabilirmi

aloka_255

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 May 2020
11
6
3
41
Bu reeder bela ya hayirlisi ustam halebtech supporttan indirdim ama cm2 dongle yaziliyor eger cm2 varsa ekleyebilirim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Yanılmıyorsam Reeder yazılım konusunda insanlara destek oluyor.
Cihazınızın seri numarası ile birlikte Reeder'e geri bildirimde bulunursanız, size yardımcı olacaklardır.

fatmab10

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Şub 2021
9
4
3
37
Diyer konuda ki rom u indirip yukledim cihazda isik var goruntu yok
yazılımı başarılı şekilde hata vermeden yüklememe rağmen sizde olduğu gibi ışık var görüntü yok siyah ekranda kalıyor. önceden logo ekranında kalıyodu.şu anda research tool üzerinden yeniden yüklemede yapamıyorum.ready dedikten sonra download yapmıyor hiç tepki yok.siz sıkıntıyı çözebildinizmi.yardımcı olabilirmisiniz.
tablet reeder m8 go kamerası solda olan versiyon 2 modeli. içinde bir etikette 7731E/1G-8G/AFC yazıyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
yazılımı başarılı şekilde hata vermeden yüklememe rağmen sizde olduğu gibi ışık var görüntü yok siyah ekranda kalıyor. önceden logo ekranında kalıyodu.şu anda research tool üzerinden yeniden yüklemede yapamıyorum.ready dedikten sonra download yapmıyor hiç tepki yok.siz sıkıntıyı çözebildinizmi.yardımcı olabilirmisiniz.
tablet reeder m8 go kamerası solda olan versiyon 2 modeli. içinde bir etikette 7731E/1G-8G/AFC yazıyor.

Başka bir konuya yazdığınız yorumunuzdan anladığım kadarıyla sorununuzu çözmüşsünüz.
Geçmiş olsun.