Reeder M8 İnternete Bağlanmıyor

Yazdır

manavgatli

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Eyl 2020
3
0
1
23
Merhaba iyi forumlar
Reeder M8 Go cihazım wifi ye bağlı olduğu halde internet gerektiren uygulamalara girmiyor
Acil yardıma ihtiyacım var
Teşekkürler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
İnternet ağınızı kontrol ettiniz mi, aynı ağdan başka cihazlar internet erişimi sağlayabiliyor mu?
Cihazınızın yazılımına Root yetkileri ile müdahale ettiniz mi?
Cihazınıza internet bağlantınızı yöneten uygulamalar yüklediniz mi?

manavgatli

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Eyl 2020
3
0
1
23
İnternet ağınızı kontrol ettiniz mi, aynı ağdan başka cihazlar internet erişimi sağlayabiliyor mu?
Cihazınızın yazılımına Root yetkileri ile müdahale ettiniz mi?
Cihazınıza internet bağlantınızı yöneten uygulamalar yüklediniz mi?
İnternet ağımda herhangi bir sıkıntı yok. Ağdaki başka cihazların internet erişimi var. Sıfırdan yazılım attım. Sorun çözülmedi.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
İnternet ağımda herhangi bir sıkıntı yok. Ağdaki başka cihazların internet erişimi var. Sıfırdan yazılım attım. Sorun çözülmedi.

İlginç bir durum.
Cihazınız WiFi ağlarını görüyor, bağlanıyor ama internet erişimi sağlayamıyor.
Nasipse ben konuyu biraz araştırayım, işe yarar bir şeyler bulabilirsem paylaşırım.

manavgatli

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Eyl 2020
3
0
1
23
İlginç bir durum.
Cihazınız WiFi ağlarını görüyor, bağlanıyor ama internet erişimi sağlayamıyor.
Nasipse ben konuyu biraz araştırayım, işe yarar bir şeyler bulabilirsem paylaşırım.
Teşekkür ederim yardımınızı bekliyorum. Not olarak her uygulamada geçerli değil bu sorun. Youtube facebook vs giriyor ancak örneğin reeder id ya da sedna tour programında bu hatayı alıyorum

YDincer

Üye
Kayıtlı üye
17 Kas 2018
51
1
8
Teşekkür ederim yardımınızı bekliyorum. Not olarak her uygulamada geçerli değil bu sorun. Youtube facebook vs giriyor ancak örneğin reeder id ya da sedna tour programında bu hatayı alıyorum
Recovery'den Format atmayı deneyebilirsiniz olmazsa Stock rom flash edebilirsiniz.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Sorun yaşadığınız uygulamaların bir listesini çıkartınız.
Daha sonra da bu uygulamaların versiyonlarını not alınız.
Not alma işleminden sonra:
PC üzerinden, Google Play'de oturum açmadan yayınlanan uygulamaların son versiyonlarının değerli ile sizin cihazınızdakileri karşılaştırınız.
Bakalım nasıl bir sonuç elde edeceksiniz.