Stock Firmware Reeder W100i Firmware

Yazdır

ay_bulut

Üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
46
6
8
53
merhaba reeder sitesi hata veriyor. internet explorer ilede denedim. aynı , bulabileceğimiz başka bir site varmıydı.
Reeder W100i 5 volt olan model.

• Beğen
Tepkiler: RedlineGsm

ay_bulut

Üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
46
6
8
53
reeder ile iletişime geçtim cihazlarımızın için windows yazılım desteğimiz bulunmamaktadır bu nedenle link paylaşımı yapmıyoruz diye mail atmışlar

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Biosa girebiliyorsanız atabilirsiniz. Yoksa büyük ihtimalle dışarıdan yükleme Uefi den engellenmiştir. Zaten o yüzden desteklemiyorlar. Biosun master şifresi vardır, servise cihazınızı bıraktığınızda o şifre ile biosa girip Priority ayarını değiştirip kendileri yazılımı atacaklardır. Çakal bunlar ya.

ay_bulut

Üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
46
6
8
53
Biosa girebiliyorsanız atabilirsiniz. Yoksa büyük ihtimalle dışarıdan yükleme Uefi den engellenmiştir. Zaten o yüzden desteklemiyorlar. Biosun master şifresi vardır, servise cihazınızı bıraktığınızda o şifre ile biosa girip Priority ayarını değiştirip kendileri yazılımı atacaklardır. Çakal bunlar ya.

Biosa girebiliyorum orda sorun yok. Dediğim gibi boot olmuyor. Şunu denedim casper n240 yazılımı yüklemek istedim onda boot oldu. Fakat dükkanda baya uğrastığım için yarın sabaha kaldı.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
  • Beğen
Tepkiler: ay_bulut

ay_bulut

Üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
46
6
8
53
UEFI aşamasını Rufus ile mi yaptınız?
Bu cihazlarda Rufus pek işe yaramıyor.
bulunan konuyu incelemeniz faydalı olacaktır.

Dediğin gibiymiş usta rufus işe yaramıyor. verdiğin site üzerinden hallettim teşekkürler.

edit : tam halettim derken error code 0xc0000185 hatası verdi. farkı bir yöntem denedim. onda da 0x80070002 hatası verdi.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

darbeturk

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Haz 2019
1
0
1
31
bende de bu tabletten var çöktü windowsu kuruluma 74 tl istediler usb den kendi sitesinden indirdiğim link dışında usb boot etmiyor. kendi indirdiğim orjinal firmwarede disk partta flashı biçimlendiriyor çözen var mı ? @Paradox çözebildin mi sen bu sorunu?