Resimdeki Mesajlar

Yazdır

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Bu resimde, ülkemiz için bazı mesajlar var. Resim ekran görüntüsü 1999 da çıkmış bir oyunun bir kısmının ekran görüntüsü. Bazı arkadaşlar bir kısmını buldular. Şimdi de sizlerin yorumlarını bekliyorum. Ülkemiz üzerindeki oyunları bu fotoğrafta görebilecekmisiniz bakalım.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Sayın Hocam, biraz yardımcı olup bir örnek ile açıklar mısın?

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Sayın Hocam, biraz yardımcı olup bir örnek ile açıklar mısın?

Bu resimde gizlenmiş çeşitli subliminal mesajlar var.
(Subliminal mesaj veya bilinçaltı mesaj, başka bir objenin içine gömülü olan bir işaret ya da mesajdır ve normal insan algısı limitlerinin altında kalmak, o anda fark edilmemek üzere tasarlanmıştır.)
Bu oyunu oynayanlar, farkına varmadan bilinçaltı mesajlar alıyorlar. Resimde gizlenen mesajları istesenizde istemesenizde zihninize yerleştiriyorlar.
Oyun bu ;

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Bunu sadece bizler değil, yabancılarda dillendirmiş. Türkiye hakkında mesajlar, işaretler ve illuminati işaretleri mevcut. Hani bumacalar vardırya, bir sürü harfler içine kelimeler gizlerler ve bizler onu bulunca üstünü çizeriz. Bu resimde de dikkatle bakan kişilerin mana çıkaracağı ve farkına varacağı bazı nesne, resim ve yönlendirmeler var. Ben bir kaçını gördüm, daha da varmış. Sizlerde araştırırsınız diye düşündüm.

• Beğen
Tepkiler: braveturks

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Kafam bu kadar çalışsa, okur adam olurdum.
Böyle işsiz, güçsüz, aylak adamın teki olup, serseri gibi dolaşmazdım.
;)

(Okuma/Yazmam var, birisi cevabı yazarsa, bende okurum.)