Root Yapmaya Çalışırken Ekran Dokunmatiği Çalışmamaya Başladı!

kadirfr1

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Eyl 2018
6
0
1
24
arkadaşlar telefona root yapmayı denerken neden oldugunu bilmedigim bir sebepten dolayı telefonun dokunmatiği çalışmıyor ekranında sorun yok 1 saat önce çalışıyordu durduk yere çalışmıyor twrp yüklemeye çalışırken oldu lütfen yardım edin

alikaplan

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Mar 2017
7
1
3
34
Şuanda bende de aynı sorun mevcut cihaz 7.1.1 idi twrp yükledim dokunmatik basmadı normal açınca da basmamaya başladı servis yazılımı attım basmadı 7.0 attım basmadı 7.1.1 tekrar yükledim gene basmadı çözümü yada önerisi olan varmıdır ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Şuanda bende de aynı sorun mevcut cihaz 7.1.1 idi twrp yükledim dokunmatik basmadı normal açınca da basmamaya başladı servis yazılımı attım basmadı 7.0 attım basmadı 7.1.1 tekrar yükledim gene basmadı çözümü yada önerisi olan varmıdır ?

Her önüne gelen, çoluk çocuk TWRP portlamaya başladı.
Bununla birlikte, paylaşılan TWRP dosyalarının çoğuda başka cihazlara ait.
Kimi zamanda, TWRP'nin hangi Android sürümü için hazırlandığı belirtilmiyor.
Bu ve benzer bir kaç nedenden daha ötürü ne yazık ki sorunlar yaşanabiliyor.
Size önerim cihazınızı teknik servise göndermenizdir.

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
General Mobile cihazların tamamında kendi recoveryisini kullanın ve kendi yazılımını kullanın yaşadığınız sorunları ancak bu şekilde aşa bilirsiniz.

demo55

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Mar 2017
21
5
3
44
valla ben de de aynı problem oldu sımdı twrp yukledıkten son ra dokunmatık gıttı ala bı cozum bulan yok dımı bu onuda

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Belli ki yüklenen dosyaları sorunlu ve cihaza hasar veriyor.
Size yardım edebilmemiz için cihazı incelememiz lazım lakin bu da mümkün değil.

kadir19851

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Mar 2019
1
0
1
38
arkadaslar gm 5 dual sahibiyim telefoma twrp atmak istedim yazılanları harfiyen yaptım sonucunda telefonun dokunmatik gitti herşeyi denedim ama calısmadı gm servisine gitti formatattım ekran gitti dedim 1 saat içinde verdiler geri telefonu ekran değişimi yapmışlar inşallah twrp yüklemeye calışan biiri bu yazımı görür ve okur yapmayın twrp yüklemeye çalışmayın bozuluyor bu cihazlar 5 para etmez lanet bir cihaz bunlar kimse demesin sen becerememişsi ilk defa android tel kullanmıyorum yada cwm veya twrp yüklemeye calışmıyorum

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
arkadaslar gm 5 dual sahibiyim telefoma twrp atmak istedim yazılanları harfiyen yaptım sonucunda telefonun dokunmatik gitti herşeyi denedim ama calısmadı gm servisine gitti formatattım ekran gitti dedim 1 saat içinde verdiler geri telefonu ekran değişimi yapmışlar inşallah twrp yüklemeye calışan biiri bu yazımı görür ve okur yapmayın twrp yüklemeye çalışmayın bozuluyor bu cihazlar 5 para etmez lanet bir cihaz bunlar kimse demesin sen becerememişsi ilk defa android tel kullanmıyorum yada cwm veya twrp yüklemeye calışmıyorum

Hazırlanan TWRP sorunlu olabilir.
Siz hangi dosyaları yüklediniz?
Bu forumda ise kaldıralım.
Başka bir yerde ise insanlar bilsinler ve yüklemesinler.

zed13

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Mar 2020
9
1
3
30
Aynı sorundan bende muzdaribim denemediğim yöntem kalmadı. Fakat pes etmek yok çözene kadar devam. Sorunun çözümünü bulabilirsem inşallah sizlerle paylaşacağım.