Downgrade Samsung Android 7.0.1'den Android 6.0.1'e Sürüm Düşürme

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
merhaba arkadaslar benim telefonum j7 2016 sikintim son guncellemeden sonra dokunmatik calismadi 7 den 6 ya dusurduk calisti ve sonra teklar en guncel versiyonu kizim istemeden yukledi ve suan telefoncular dusulemiyo
anlattigin konuyada baktim benim telefonda xxu2 var en son surum eski surumu xxu1 dediyinize gole u2 den u1 e gecis olmuyosa ne yapmam lazim yardimci olurmusunuz yada ben yaparim diyen varmi telefon 3 aydir bole kullanamiyom yardimci olursaniz sevinirim simdiden tskler
Uğraşılırsa düşürülebilir. Ama box dediğimiz cihazlarla olur. Buradan size tarif etmekle olmaz. Yeriniz neresi.?

• Beğen
Tepkiler: bilal1905

bilal1905

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Haz 2018
3
0
1
38
istanbul avcilar ben pek anlamiyom bende pc var ama net yok telefoncu tanadiklarim var yapamadilar ben yaparim diyen yada getir bi deneyim doyen varsa getirim

xxbabacanxx

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Kas 2017
1
0
1
28
merhaba arkadaslar benim telefonum j7 2016 sikintim son guncellemeden sonra dokunmatik calismadi 7 den 6 ya dusurduk calisti ve sonra teklar en guncel versiyonu kizim istemeden yukledi ve suan telefoncular dusulemiyo
anlattigin konuyada baktim benim telefonda xxu2 var en son surum eski surumu xxu1 dediyinize gole u2 den u1 e gecis olmuyosa ne yapmam lazim yardimci olurmusunuz yada ben yaparim diyen varmi telefon 3 aydir bole kullanamiyom yardimci olursaniz sevinirim simdiden tskler
ABİ BİR ÇÖZÜM BULDUNMU