Yardım Samsung ATIV XE500T1C

Yazdır

durmus01

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2017
21
1
3
35
Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar arkadaşlar elimde samsung ativ 500t Windows tablet var buna kalıcı şekilde Android kurmak istiyorum ama bir türkü beceremedim bu konu hakkinda bilgisi olan bana yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    16.9 KB · Görüntüleme: 21

durmus01

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2017
21
1
3
35
Teşekkür ederim bot yapıp flastan gösteriyorum aslında ama gerisi gelmiyor hata veriyor

mpayaz50

Çalışkan üye
Yasaklı üye
14 Ocak 2017
148
397
63
27
Android yüklenmiş bir tablete windows için uğraşmıstım lakin işletim sistemi ni değiştirmek zahmetli ve riskli bir işlem bu işlemler esnasında tabletinizde kalıcı hasarlar oluşabilir.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

durmus01

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2017
21
1
3
35
Android yüklenmiş bir tablete windows için uğraşmıstım lakin işletim sistemi ni değiştirmek zahmetli ve riskli bir işlem bu işlemler esnasında tabletinizde kalıcı hasarlar oluşabilir.

Önemli değil hocam yazar girmesi sadece Windows silip Android yapmak istiyorum aslında herşey yapıyorum flaş belge ufeili Android dosyasını kurup gösteriyorum fakat yükle başlayacağım zaten hata veriyor muhakkak bir yerde eksik birşey var

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Denemedim kalmadı hocam hepsi bir yerde takılıyor

Aslında olması lazım.
Lakin daha önce demeler yaptıysanız ve bunlardan artık dosyalar kaldıysa sorun yaşamanız muhtemel.
Cihazınızı fabrika ayarlarına çekmeniz mümkün mü?

Birde çift işletim sistemli cihazların yazılım ve araçları mevcut.
Onları indirerek incelemeniz faydalı olacaktır.
(Bağlantıya tıkladığınızda doğrulama yaparak ilgili web sitesine ulaşabilirsiniz.)

durmus01

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2017
21
1
3
35
Windows 8 10 yaptım yani herseyi sildim sonra tekrardan Windows 8 döndüm komple sıfırlayıp hemen denedim olmamıştı birde sizin verdiğiniz linkleri inceleyim belki olur hocam yardımlarınız için teşekur ederim