Root Samsung Galaxy A20E SM-A202F U2 Android 9.0 Kalıcı Root (Özel Dosya)

• Konbuyu başlatan Aydar
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 4K
 Yazdır

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me

01.png

20.gif

Merhabalar, Sevgili Mobil Kulüp Kullanıcıları Bugün sizlere SM-A202F U2 Android 9.0 Kalıcı Root nasıl yapılır onu anlatacağım.
Sizinde bildiğiniz gibi bu dosyalar hiç bir yerde bulunmuyor bu dosyalar özel olduğu için sadece Mobil Kulüp'e özel paylaşmak istedim başka site'lerde Paylaşmayınız, lütfen!.
Yapmanız gereken işlemler.
Aşadaki vereceğim Root dosyasını indirip zip'ten çıkarıp dosyanın için'de "SM-A202F U2 Android 9.0 Kalıcı Root" Dosyasını Odin program'la veya herhangi Özel bir arac'la.
Boot.img dosyasını yükledikten sonra cihaz 1 DK içinde size sıfırlama ekranı verecektir.
Cihazınızı sıfırladıktan sonraki işlem indirdiğiniz dosyanın içindeki "MagiskManager-v7.2.0.APK" Dosyasını cihaz hafızasına atıp kurulumu yapınız.
Cihazınızı USB Hata Ayıklama açıp Cihazınızı ekranı açık kalsın. CMD Ekranı açıp.
adb shell
su
Ekrana izin verecektir sizde izin vermeniz lazım.
İzini verildikten sonra IMEI Repair işlemi yapabilirsiniz.

Cihazınızda RMM Kilidi varsa işlemleri yapamasınız RMM Kilidi kaldırmak için youtube açıp 2DK Bir tane video izleyiniz cihazınızı yeniden başlatıp oem Kilidi açıp Cihazınıza Root yapabilirsiniz.

20.gif

Konu şahsıma aittir.

Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

anksamuel

Üye
Kayıtlı üye
14 Mar 2017
31
5
8
39
Çalışmıyor hocam sıfırlama ekranı geliyor evet sarı ünlem işareti yani sıfırlansın diye power tuşuna basıyoruz ama hiç bir işe yaramıyor. Var mı farklı bir yolu acaba.

anksamuel

Üye
Kayıtlı üye
14 Mar 2017
31
5
8
39
Buyrunuz Videolu Anlatım

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Hocam çok afedersiniz bu videoyu benim için paylaştınız galiba teşekkür ederim. Fakat benim sıfırlama ekranından kastım bu değil. Elimde z3x box chimera umt spt gibi boxlar ve programlar mevcut hard reset flash rom bu gibi terimleri biliyorum. Bizim takıldığımız kısım o değil Soulfly arkadaşımızın verdiği root dosyasını cihaza odin ile flaşladıktan sonra Cihaz boot hatası verip sıfırlama istiyor lakin orada sıfırlayamıyoruz. 3 tuş yapıp recovery mode girip sıfırlarsak eğer root gidiyor. Cihazın Sarı ünlem işaretindeyken kendisi 3 adımlı bir recovery ekranına atıp Factory data reset diye seçenek sunması gerekiyor. Ama bir türlü çıkmıyor işte :)

• Beğen
Tepkiler: dojo34

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me

mustafa66700

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Nis 2018
1
0
1
29
kolay gelsın modem hatası alıyorum yardımcı olabılecek varmı chimera ve z3x mevcut tskler .