Yardım Samsung Galaxy A3 2016 SM-1310F Android 7 Nasıl Yüklenmelidir?

Yazdır

mhmmds02

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Mar 2018
1
0
1
27
Arkadaşlar Telefonun Normalde Androidi 7'ydi CUSTOM BİNARY BY FAP LOCK Hatası Alınca Androidi 6'Ya İndirildi Bende Bu Yüzden Şu Sorunu Yaşıyorum Telefon Şarja Takılıyken Şarj Anlık Gidip Geliyor Bazen Bu 2-3 Defa Oluyor Telefoncuya Gittiğimde Androidi 7'ye Yükseltilirse Sorun Çözülür Denildi Sizce Ne Yapmalıyım Nasıl Hareket Etmeliyim?

Teşekkürler.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Arkadaşlar Telefonun Normalde Androidi 7'ydi CUSTOM BİNARY BY FAP LOCK Hatası Alınca Androidi 6'Ya İndirildi Bende Bu Yüzden Şu Sorunu Yaşıyorum Telefon Şarja Takılıyken Şarj Anlık Gidip Geliyor Bazen Bu 2-3 Defa Oluyor Telefoncuya Gittiğimde Androidi 7'ye Yükseltilirse Sorun Çözülür Denildi Sizce Ne Yapmalıyım Nasıl Hareket Etmeliyim?

Teşekkürler.
Cihazın ayarlarına gir ve yazılım güncellemesi seçeneğinden wife ile güncelleme yap. Şarjı dolu olsun ve mümkünse hızlı bir wife bağlantısı olsun.

• Beğen
Tepkiler: mhmmds02

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Şarjın anlık gidip gelmesi yazılımdan çok donanımsal bir sorundur. Öncelikli sebebi çok fazla yazılım denemesi yapıldığında cihazın dinlenmesine müsade edilmemesi ve usb şarj entegresinin anormal çalışmasına sebep olmasıdır. Denemek açısından cihazınızı bilgisayara bağlayın ve belli belirsiz aralıklarda sanki cihaz sökülüp takılmış gibi davranıyormu bilgisayarınız bir bakın. Şayet dediğim gibi ise şarj entegre ve soket elden geçirilmelidir.

• Beğen
Tepkiler: mhmmds02