Yardım Samsung Galaxy A3 2017 SM-A320F Güvenli Klasör Oluşturulamıyor Hatası

Yazdır

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Arkadaşlar cihaz root edildiği için güvenli klasör oluşturulamamakta. Build prop dosyasına müdahale ettim fakat değişen bir şey olmadı. Konu hakkında önerisi olan arkadaşlarımızın yardımlarını bekliyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Build.prop ile shealt sorunu çözülüyor.Güvenli klasör çözülmüyordu.

ro.config.tima=1
ro.config.tima=0 olarak değişecek denemişsindir zaten.
Farklı iki yazılım yüklemesi yapmama rağmen düzelmedi. Magisk yükledim düzelmedi. İlk defa karşılaştım. Müşteri illede güvenli klasör istiyorum diyor başka bir şey demiyor.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Farklı iki yazılım yüklemesi yapmama rağmen düzelmedi. Magisk yükledim düzelmedi. İlk defa karşılaştım. Müşteri illede güvenli klasör istiyorum diyor başka bir şey demiyor.
O nasıl bir sorun anlamadım. Daha önce hiç başıma gelmedi. Konya ait hata ile ilgili resim vesaire varsa çok iyi olur. Teşekkürler.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
İlk defa gördüm bu hatayı. Normal original rom yükleyince gene aynı hata oluyor mu?

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: leonidasss

Casper_2641

Aktif üye
Yasaklı üye
1 May 2017
160
188
43
39
Bu hata genel olarak firma garantili cihazlarda oluyor adamlar türkçe dil için root yapıyor.Sonra kaldırıyorlar ama sistem rootlu oluyor haliyle.Güvenli klasör çalışmıyor yukarda build.prop ile verdiğim ayarla samsung healt çalışıyor sadece.

adnanmirsad56

Üye
Yasaklı üye
9 Ocak 2018
89
70
18
34
Arkadaşlar cihaz root edildiği için güvenli klasör oluşturulamamakta. Build prop dosyasına müdahale ettim fakat değişen bir şey olmadı. Konu hakkında önerisi olan arkadaşlarımızın yardımlarını bekliyorum.
benim kendi s8 cihazımdada aynı sıkıntı var. knox sayacından kaynaklanıyor bende çok uğraştım yapamadım.
yapabilen olursa bizde faydalanalım :)

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Knox ayarlarını sıfırlayıp düzenlemesini yaptım. Orijinal knox yüklememe rağmen düzelmedi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi