Çözüldü Samsung Galaxy A3 SM-A310F Android 7'den 6'ya Düşürme + FRP Bypass + Stock Rom + Root + TWRP

Yazdır

Ejder

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2017
2
4
3
36
Evet dönebilirsiniz.
Hocam odin fail veriyor.complete (write)operation failed hatası alıyorum.yardımcı olurmusunuz.ayrıca 4 parçalı rom da denedim ama yine aynı fail veriyor odin.telefon rootlu.ben stock rom yüklemek istiyorum,custom rom değil.usb sürücüleri yükledim,oem kilit açma ve usb hata ayıklama açık ama fail oluyor anlamadım.bir yardımcı olursanız memnun olurum

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hocam odin fail veriyor.complete (write)operation failed hatası alıyorum.yardımcı olurmusunuz.ayrıca 4 parçalı rom da denedim ama yine aynı fail veriyor odin.telefon rootlu.ben stock rom yüklemek istiyorum,custom rom değil.usb sürücüleri yükledim,oem kilit açma ve usb hata ayıklama açık ama fail oluyor anlamadım.bir yardımcı olursanız memnun olurum
Tam olarak yapmak istediğiniz nedir? Android 7 sürümünden android 6 sürümüne geçmek mi istiyorsunuz? Eğer öyle ise yukarıda açtığım özel üyeler açık olan konudan özel üye olarak faydalanabilirsiniz. Özel üyelik hakkında bilmek istediğiniz herşeyi siteden öğrenebilirsiniz. Özel üyelik ücretli bir üyelik değildir onu da hatırlatayım.

• Beğen
Tepkiler: Ejder

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Değerli Mobilkulup.com üyesi,
Bu forumun amacı günlük yaşamın vazgeçilmezi olan tablet ve mobil cihazlar için insanlara karşılaştığı sorunlarda yardımcı olmak. İnsanların birbirine yardımcı olması için de bildiğini ya da öğrendiğini paylaşması gerekli. Fakat bazı üyelerimiz foruma katkı sağlamak yerine forumu sömürmeyi tercih ediyor. Bizde bu duruma karşı tedbir olarak vip üyelik şartını getirdik. Foruma katkı sağlamak bilgi toplumuna değer katmak ile eş anlamlı. Sizi de tüketen değil değer katan bir üyemiz olarak bu forumda görmek isteriz.
Saygılar.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Değerli Mobilkulup.com üyesi,
Bu forumun amacı günlük yaşamın vazgeçilmezi olan tablet ve mobil cihazlar için insanlara karşılaştığı sorunlarda yardımcı olmak. İnsanların birbirine yardımcı olması için de bildiğini ya da öğrendiğini paylaşması gerekli. Fakat bazı üyelerimiz foruma katkı sağlamak yerine forumu sömürmeyi tercih ediyor. Bizde bu duruma karşı tedbir olarak vip üyelik şartını getirdik. Foruma katkı sağlamak bilgi toplumuna değer katmak ile eş anlamlı. Sizi de tüketen değil değer katan bir üyemiz olarak bu forumda görmek isteriz.
Saygılar.

:alkis:

taksi02

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
7
1
3
62
slm samsung-galaxy-a3-sm-a310f google hasbını unutum bir türlü giriş yapamıyorum ve cihazı android 7 yüklü 6 ya düşürmek istiyorum ama olmuyor cihazı açamıyorum bilen ustalarımızdan yardımcı olmalarını rica ediyoru.