Stock Rom Samsung Galaxy A5 SM-A520F Anroid 8.0 Stock Rom Yükleme Anlatımı

Meta başlık: Samsung Galaxy A5 SM-A520F Anroid 8.0 Stock Rom Yükleme Anlatımı

Meta açıklama: Samsung Galaxy A5 SM-A520F Anroid 8.0 Stock Rom Yükleme Anlatımı

Yazdır

Pisekar

Üye
Kayıtlı üye
27 Eyl 2018
58
11
8
52
bisorun olmaz
evet abim odinle yukleyebilirsin Aleykum Selam ☺️
Dün forumdan 145316 isimli çocuk bu zor durumlara düşürdü beni.
Elimdeki yurtdışı cihaz bir tanıdık kapandığı için verdi bana 145316 bir efs dosyası gönderdi. Yükledik şebeke gitti. Kurtaralım derken böyle oldu. :(
Adilcevaz ile az da olsa bir bağlantım var. Bir de sevdiğim bir arkadaşım var. Bitlisli Kuruyemiş sektöründe o bölgede çalışır. Selam ve muhabbet ile.

• Beğen
Tepkiler: venusgsm

venusgsm

Üye
Kayıtlı üye
22 Eyl 2018
150
10
18
43
Bitlis
Elimdeki yurtdışı cihaz bir tanıdık kapandığı için verdi bana 145316 bir efs dosyası gönderdi. Yükledik şebeke gitti. Kurtaralım derken böyle oldu. :(
Adilcevaz ile az da olsa bir bağlantım var. Bir de sevdiğim bir arkadaşım var. Bitlisli Kuruyemiş sektöründe o bölgede çalışır. Selam ve muhabbet ile.
Kardesim insaAllah isini gorur yolladigim dosyalar gorusmek dilegiyle

Pisekar

Üye
Kayıtlı üye
27 Eyl 2018
58
11
8
52
Kardesim insaAllah isini gorur yolladigim dosyalar gorusmek dilegiyle
Odin de ap satırınamı yerleştireceğim bunu?

venusgsm

Üye
Kayıtlı üye
22 Eyl 2018
150
10
18
43
Bitlis
ilk indirdigin dosyayi klasore cikart ardindan odin 13.1 i ac ve AP kismina o kombinasyon dosyasini at cihazi ses kisma home ve guc tuslari ile odin moda al ses acma tusuna bas teli kabloyla bagla added yazicak pesine start ver

Pisekar

Üye
Kayıtlı üye
27 Eyl 2018
58
11
8
52
ilk indirdigin dosyayi klasore cikart ardindan odin 13.1 i ac ve AP kismina o kombinasyon dosyasini at cihazi ses kisma home ve guc tuslari ile odin moda al ses acma tusuna bas teli kabloyla bagla added yazicak pesine start ver
Üstad Bunları yaptım zaten. FAİL veriyor.

Pisekar

Üye
Kayıtlı üye
27 Eyl 2018
58
11
8
52
en son mail olarak gönderdim.

Ekli dosyalar

• Fail Hatası.jpeg
    Fail Hatası.jpeg
    275 KB · Görüntüleme: 5

bigcep10

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Mar 2023
1
0
1
Merhaba. Benim tel download ve Recovery moda geçmiyor. Sadece An error has occured while... Ekranı var. Bu şekilde flaşladığım zaman fail hatası alıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi: