Çözüldü Samsung Galaxy A7 2016 SM-A7108 Root Sorunu

Yazdır

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Arkadaşlar bu cihaz uzakdoğu menşeili bir cihaz internette denemediğim yöntem yol kalmadı.
TWRP-Cf Root internette paylaşılan bulabildiğim tüm yolları denedim hiç bir şekilde root olmuyor bu konuda yardımcı olur musunuz.

Edit sorun çözüldü;

Konu içeriği şartları

1. Bu konuya ait dosyaları almak için sitemizde en az
3 konu açmanız ve konu altından yorum yapmanız yeterli olacaktır.

2. Açılan konular kontrol edilecek ve forum kurallarına uygun ise konu içeriği gönderilecektir.

3. Forum kurallarına mutlaka uygun olması şarttır. Ve eski yeni üye farketmeksizin 3 yeni konu açılmış olması şarttır. Konular başka konuların tekrarı olmamasına dikkat edelim.

4. Ayrıca dosyayı almak için aceleci davranmassanız sevinirim mümkün olan en kısa sürede ben veya arkadaşlarım size dosyayı gönderecektir.

[SHOWTOGROUPS=4,6,3]
Yapılışı;

1. Bu cihaz için ilk önce crom service unlock olması lazım. Onun için indirin ve sadece kurup açın. Cihazınız unlock olmuş olacaktır.
2. Şimdi cihazınıza TWRP veya Root işlemleri yapabilirsiniz.
3. indirip odin ile yükleyin.
4. indirin ve hafıza kartına atın twrp ile install bölümünden yükleme yapın.

[/SHOWTOGROUPS]

Moderatör tarafında düzenlendi:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Cihazda crome kilidi olabilir. Cihazın download ve recovery ekran görüntüsünü konuya atabilirmisiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Konunun düzenlenmesini @silivriserdar kardesimden ben rica ettim. Neden diye sorarsanız ? Serdar abinin sunumu daha iyi. Ayrıca konunun çözümünüde sadece foruma katkı sağlayanlar görebilecek şekilde ayarlasin istedim. Bu yuzden fotoları ekledim. Serdar hocam düzenleyecek.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Konunun düzenlenmesini @silivriserdar kardesimden ben rica ettim. Neden diye sorarsanız ? Serdar abinin sunumu daha iyi. Ayrıca konunun çözümünüde sadece foruma katkı sağlayanlar görebilecek şekilde ayarlasin istedim. Bu yuzden fotoları ekledim. Serdar hocam düzenleyecek.

Gözüm üzerinizde.
:polis:

:zuhaha:

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Üstad bu cihazın root yöntemi mevcut fakat indirilmesi gereken dosyalar ücretli olarak servis ediliyor. Bir çok forumda baktım. Kimi konuya çözüm bulamamış kimiside konuyu olduğu gibi bırakmış.