Yardım Samsung Galaxy A7 2016 SM-A710F Brick Sorunu

• Konbuyu başlatan minittinim
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 27
  • Görüntüleme 3K
M

minittinim

Misafir / Ziyaretçi
Kolay gelsin arkadaşlar. Hayırlı işler sabah bir tane a7 2016 geldi cihaz açıktı ama dokunmatik çalışmıyordu. Ben ses-kısma ve orta tuş +power tuşuna basılı tutum cihaz yeniden başladı ama şimdi samsung galaxy a7 2016 logunda kalıyor.
yardımınız için şimdiden teşekkürler?

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: leonidasss

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
kolay gelsin arkadaşlar hayrılı işler sabah bir tane a7 2016 geldi cihaz açıkti dokmatik çalışmiyodu bn ses-kısma ve orta tuş +powr tu basılı tutum cihaz yeniden başlatı ama şimdi samsung galaxy a7 2016 logunda kalımiş
yardımınız için şimdiden teşekkürler?
Cihaz brick durumda degil çökmüş cihazi download moduna al yazilim at logodan çıkar dokunmatik icin yazilimdan sonra bakman gereken birsey yazilimdan sonra dokunmatik calizmazsa o zaman dokunmatikte yada ekranda sorun var bu da donanimsal arizadir. Yazilimini yukle istersen burdan beraber kontrolünü sağlayalım.

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

M

minittinim

Misafir / Ziyaretçi
@leonidasss abi suan cihazı rest bölüne aldım 7.0 da zaten cihaz dokmatikle rest atiyorson değilimi ama orda dokamtik çalışiyor?

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
@leonidasss abi suan cihazı rest bölüne aldım 7.0 da zaten cihaz dokmatikle rest atiyorson değilimi ama orda dokamtik çalışiyor?
Elindeki cihaza recovery moddan factory reset yaptıktan sonra logod kalmışsa sen yazılımını yükle odinle logodan çıksın dokunmatik ve ekranın çalışıp çalışmadığını o zaman kontrol et.

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
hocam hardrest atım dokamtik cok ağır calışiyor+frp istedi
Hard resetten sonra cihaz açılıyor mu kurulum ekranına kadar geldin mi? Eğer reset işlemnden sonra cihaz kurulum ekranına kadar geldiyse ekranda sorun var zaten. Ben cihazın halen logoda kaldığını düşünreketen yazılım atmanı önerdim. Bu durumda tamire devam.

M

minittinim

Misafir / Ziyaretçi
Hard resetten sonra cihaz açılıyor mu kurulum ekranına kadar geldin mi? Eğer reset işlemnden sonra cihaz kurulum ekranına kadar geldiyse ekranda sorun var zaten. Ben cihazın halen logoda kaldığını düşünreketen yazılım atmanı önerdim. Bu durumda tamire devam.
hocam cihazı yeniden başlatım yine a7 lugonda kaldı?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
hocam burda net cok ağır wllah yarına kadar ancak indirir wllah?
valla kardeşim müşteriye söyle o zaman net çok ağır de beklesin. Bu yazılım uyar belki sende de vardır. Sen bana elinde bulunan A710F yazılımlarının resmini bir atarsan android 6 olanları ben hangisi olup olmayacağını söylerim.

M

minittinim

Misafir / Ziyaretçi
valla kardeşim müşteriye söyle o zaman net çok ağır de beklesin. Bu yazılım uyar belki sende de vardır. Sen bana elinde bulunan A710F yazılımlarının resmini bir atarsan android 6 olanları ben hangisi olup olmayacağını söylerim.
3 tane var serdar abi

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40