Custom Firmware Samsung Galaxy C5 Pro SM-C5010 Combination Firmware

Yazdır

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Neyse, her insan son bir şansa sahiptir. Belki düzeltecektir kendisini.

ramooo19

Üye
Yasaklı üye
1 Ocak 2017
41
9
8
ben muhattabım biliyor kendini mesajlarımı her seyimi siteden silin kalıntı bile kalmasın

ramooo19

Üye
Yasaklı üye
1 Ocak 2017
41
9
8
Senin neyin var sitede dangoz 40 tane mesajın var onlarda hep yardım istemişsin. Siteye zerre kadar faydan olmamış.

Edeb ve adab bilmeyenden umut beklemek aslında hata ben argo kullanmak istemiyoruz siz hala devam ediyorsun yasınız almış başını gibiyor aa Edeb ve adab yok malesef :(

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Zorlaya zorlaya kendini kovdurmak bu olsa gerek.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Neyse diyoruz, son şans diyoruz, arkadaş kendini düzeltir diyoruz. Ama hala siz kaşınıyor, karşınızdakini tahrik ediyorsunuz. Sonra da laf işitiyorsunuz. Ben bu aymazlığı anlayamadım. Kuzu gibi adamı zivanadan çıkartıyorsunuz, sonra da gelip edep adaptan bahsediyorsunuz. Edep ve adap, susmaktan geçer, eksikliğini kabulden geçer. Siz bu velinimetlerden faydalanmamışsınız, hala ve hala karşınızdaki insanı çileden çıkartmaya uğraşıyorsunuz. Bütün mesajlarınız hep yardım istemekle alakalı. Yardım alıyor yada alamıyorsunuz, bırakında sesinizi kesin, ukalalık etmeyin, yardım almaya devam edin. Yok, bizim insanlarımıza hep rahatlık batmıştır. Bu olanda malumun ilanıdır. Geçmiş ola.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Neden bu kadar bekliyorsunuz ki anlamıyorum?
Atın gitsin.
Vatandaş kendisini bir şey sanmış.
Tablet Piri forumunu buraya taşırken 80.000'den fazla üyenin hiç birini taşımadım.
Bize ne üyeler ne kadar lazım hesap edememiş.

• Beğen

Casper_2641

Aktif üye
Yasaklı üye
1 May 2017
160
188
43
39
COMBINATION_CHC olarak dosya isminde sadece Çin olduğu belli zaten anlamsız şekilde tartışmalar çıkıyor.Bize kasap gibi :D telefoncular denk geliyor demekki

• Beğen

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
COMBINATION_CHC olarak dosya isminde sadece Çin olduğu belli zaten anlamsız şekilde tartışmalar çıkıyor.Bize kasap gibi :D telefoncular denk geliyor demekki
Sorun o değil adamın bilmediği konu hakkında iddia edip durması. Crom kilidi var ondan frp çözülmüyor diyor. Adam hongkong modeline Çin kombinasyon dosyasını yüklemeye çalışıyor. Aldığı hatayı da crom kilidine bağlıyor. Böyle adamlar bu işi yapsalar ne olacak. Milletin telefonlarına yazık.

• Beğen
Tepkiler: Casper_2641