Root Samsung Galaxy C7 SM-C7000 6.0.1 Root

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
hangi rom sürümüyle uyumlu olduğunu bilsem hemen yükleyeceğim :(
Cihazı download moda alın bakın bakalım crom service karşısında ne yazıyor. Eğer unlock veya of yazıyor ise sıkıntı olmadan yükleme yaparsınız. Ama lock veya on yazıyor ise o zaman unlock yapmanız gerekir. Sonrasında yukarıda verilen root dosyalarını kullanabilirsiniz. Cihazınızın ayarlar bölümüne girin ve telefon hakkında tıklayın yazılım bilgisine bakın aşağıda paylaştığım resimde ki ile yazılım numarası uyuyor ise cf root dosyası ile yükleme yapabilirsiniz. Sorumluluk size aittir herhangi bir olumsuzlukta ben ve mobilkulup sitesi sorumlu değildir.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

oguzhankotan

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 May 2018
6
1
1
32
Bahsettiğiniz dosyalar ile Android 6.0.1 sürümlü Samsung C7000'e root atmaya çalıştım şifresi olmayan cihaz şifreli olarak açıldı. Çok sağolun yani bravo !!!

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Herkes profesör burada. Ama her nedense de dosyaları burada arıyorlar. Bende 10 bin kere root attım ama hala kendime ustayım diyemiyorum. Neden ?, siz insan üstümüsünüz de hata yapmayacaksınız. Sizde insansınız, hata yapabilirsiniz. Yayınlayan arkadaşımız öyle boş insan değildir. Denemediği bir yazılım için iddia da bulunmaz. Tekrar tekrar hata yapmadan deneyin, olacaktır.
Cihaza şifre geldi demişsiniz. Cihazınız yurtdışıysa sim kilit aktif olmuştur. Bu da bizim suçumuz değil.

Cihazınız belli ki U2 cihazı değil. Balıklama atlamışsınız. Uyumsuz root attığınızdan bu sorunla da karşılaşmış olabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Ben şimdiye kadar yüzlerce root attım, sıkıntı bende değil verdiğiniz dosyada.
Yüzlerce root atan insan rootun hatalı mi değil mi dokunmadan görmeden hemen anlaması lazım. Hayret nasıl anlamamissiniz.. Kesin gözünüzden kaçmıştır.

Arkadaşlarımız bu dosyayı kullandılar hemde defalarca kimse de sorun olmadıysa sizde olduysa sorun sizin cihazinizdadir. Geçmiş olsun.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

oguzhankotan

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 May 2018
6
1
1
32
Yüzlerce root atan insan rootun hatalı mi değil mi dokunmadan görmeden hemen anlaması lazım. Hayret nasıl anlamamissiniz.. Kesin gözünüzden kaçmıştır.

Arkadaşlarımız bu dosyayı kullandılar hemde defalarca kimse de sorun olmadıysa sizde olduysa sorun sizin cihazinizdadir. Geçmiş olsun.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Defalarca denemek kesin sorun yok anlamına gelmez, ben de cihazdaki bi ayrıntıyı gözden kaçırmış olabilirim ama sizinde bu kadar dosya kesin doğru tavrınız gereksiz. Bu kadar uzatmaya gerek yok. Ben sıkıntı yaşadım. Bu gerçek. Daha sonra başka bir kaynaktan indirdiğim dosyayla rootladım cihaz hem düzeldi hemde rootlandı şimdi sizinkinde sıkıntı yok madem ben yanlış yaptım, diğer dosya nasıl çalıştı sıkıntısız ! olabilir belki de hata bizdedir diyebilmeli insan. Neyse siz devam edin böyle

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Defalarca denemek kesin sorun yok anlamına gelmez, ben de cihazdaki bi ayrıntıyı gözden kaçırmış olabilirim ama sizinde bu kadar dosya kesin doğru tavrınız gereksiz. Bu kadar uzatmaya gerek yok. Ben sıkıntı yaşadım. Bu gerçek. Daha sonra başka bir kaynaktan indirdiğim dosyayla rootladım cihaz hem düzeldi hemde rootlandı şimdi sizinkinde sıkıntı yok madem ben yanlış yaptım, diğer dosya nasıl çalıştı sıkıntısız ! olabilir belki de hata bizdedir diyebilmeli insan. Neyse siz devam edin böyle
Sende başka mecralarda devam et hadi güle güle.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54

Başka yerden bulduğunuz dosya, sizin yükleyemediğiniz bizim dosyanın hatalı olduğunu göstermiyor. Ya birgün de, buraya gelipte, yanlışlık yapan bir üyemizin, "kusura bakmayın, belki ben yapamamış olabilirim." dediğini göremedim. Konuda 2250 görme, ortalama da 500 indirme vardır. Bu 500 kişi salak ve sadece siz dosdoğru ustasınız değilmi.?. Sizden başka, dosyanız hatalı diyen olmuşmu peki, olmamış. Demek ki erdem sahibi olup "kardeşim ben belki bir yerde hata yaptım " demeniz gerekirken siz hala goygoy peşindesiniz. Doğal olarakta bu kadar laf işitiyorsunuz. Sonra da " siz böyle devam edin" gibisinden ukala tavır takınıyorsunuz. Biz böyle devam edeceğiz merak etme. Siz olun yada olmayın.