Çözüldü Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Android 7 FRP Reset İşlemi

Yazdır

Cep Hastanesi

Üye
Kayıtlı üye
26 May 2018
88
40
18
Moderatör tarafında düzenlendi:

yenifikir

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2019
12
2
3
39
valla kardeşim bana bayadır gelmiyor c7 frp için birden fazla box olduğu için direk ordan yapıyorum ben ama sana şu dosyayı vereyim işine yarayabilir ben denemedim dosyayı haberin olsun.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Hocam, deniyorum. Sizi haberdar edeceğim. Bir de U3 Yazılım demişti üstteki arkadaş. Burada da aynısı yazıyor. Bu detay hakkında bilginiz var mıdır? Bilgilendirirseniz sevinirim.

ama dikkat et senin cihazın ZH, indireceğin dosya ZC çıkarsa yazılım atamazsın C7000ZH C7000ZC diye görürsün zaten

Hocam, linkte yazmıyor. İnince gözükür büyük ihtimalle. Haberdar ederim sizi.

• Beğen
Tepkiler: Cep Hastanesi

Cep Hastanesi

Üye
Kayıtlı üye
26 May 2018
88
40
18
Hocam, deniyorum. Sizi haberdar edeceğim. Bir de U3 Yazılım demişti üstteki arkadaş. Burada da aynısı yazıyor. Bu detay hakkında bilginiz var mıdır? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Hocam, linkte yazmıyor. İnince gözükür büyük ihtimalle. Haberdar ederim sizi.
bu sana verdiğim dosya combination dosyası cihaz bunu kabul ettiği takdirde U3 rom indiriceksin ama önemli olan bu dosyayı kabul etmesi çünkü bende zamanında baya uğraştım bu dosyayı bulmak için her yerde zc var ama zh bulamamıştım sonra UAT boxdan yapmıştım frpsini o yüzden sana kesin şu dosya olur diyemiyorum denemen lazım şansına olursa zaten konu açıp paylaşırız bu dosyayı

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye

Cep Hastanesi

Üye
Kayıtlı üye
26 May 2018
88
40
18
Hocam, rar'ın şifresi var. Biliyor musunuz şifreyi?
bilmiyorum kardeşim ya kusura bakma bilseydim şifre olduğunu dedim ya hiç denemedim boxla yapmıştım @illegal27 kardeşimizin dediğini yap olmazsa inşallah başarılı olursun olmazsa eğer gene yaz başka çaresine bakarız çözülmeyecek şey yoktur Allah'ın izniyle sadece sabır gerekli 8.0 ingilizce zaten 7.0 yap daha mantıklı olur türkçe kullanırsın.

yenifikir

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2019
12
2
3
39
Olmadı, secure check fail: persist diye yazı çıktı.
Şimdi telefonda bir sorun oldu. ben de tekrar bootloader'a alamadım şöyle bir ekranda rom'u yüklemeye çalıştım.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Sorunun bununla bir alakası var mıdır?

yenifikir

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2019
12
2
3
39
bulunan U3 7.0 yazılımını indirip odin ile cihazınıza kurun.
Cihaz açılsın. Android versiyonu 7.0 olacaktır.
Ardından aşağıda ki videoya bakarak işlemleri gerçekleştiriniz.
Geçmiş olsun.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Bu linkteki yazılım. Ama aynı modeli farklı kaynaktan indirdim(sammobile yavaş hız veriyor). Bir sorun olur mu?

Cep Hastanesi

Üye
Kayıtlı üye
26 May 2018
88
40
18
Bu linkteki yazılım. Ama aynı modeli farklı kaynaktan indirdim(sammobile yavaş hız veriyor). Bir sorun olur mu?
kardeşim sen ne yaparsan yap o persist hatasını alacaksın AP nin içinden persist dosyasını çıkarıp öyle atman gerek ilk konuda sorduğum persist hatası alıyorsun büyük ihtimal dediğim buydu. AP dosyasını 7zip veya winrarla aç içinden sil persisti sonra tekrar rarla ismini de .tar olarak yap sorunsuz şekilde atarsın odinle.

• Beğen
Tepkiler: yenifikir

yenifikir

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2019
12
2
3
39
Hocam, çok teşekkürler romu yükleyebildim. Ama frp'yi yine kıramadım. Ağ ekle'de birşeyler yazıp seçince google asist kutusu gelmiyor. Bu konuda bilginiz var mıdır?

yenifikir

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2019
12
2
3
39
Maalesef, quickshortcut programında "google hesap yöneticisi" bölümüne gelidğimde Kullanıcı adı ve şifre yazması gerekirken hata yazıyor.
Bir sürü google account manager apk'si yükledim. Hepsinde aynı cevap. Başka bir sorun var galiba.

yenifikir

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2019
12
2
3
39
Ama launcher kurabildim. tüm uygulamalara menülere erişebiliyorum. Bir fikriniz var mı?