Root Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Auto Root

Yazdır

andoromamemo

Üye
Kayıtlı üye
2 Eki 2017
33
79
18
29
c7000 root odin 3.09 dan pda bolumunden dosyayi seçiyoruz ve cihazi dowland alıp start basiyoruz işlemin bitmesini bekliyoruz işlem bittikten sonra cihaz resetlenecektir ve root işlemi başarılı olucaktır.!

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: gurkan0484

kanuni312

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2018
22
8
3
31
meraba kardesim 1 aydir delirmek uzereyim bir turlu root olmuyor telefon Telefonun modeli Samsung galaxy c7 7.0 nougat son surum odin ile kac defa denedim olmuyor lutfen yardim et

kanuni312

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2018
22
8
3
31
ozaman şöyle soylim telefon Son surum 7.0 nougat guncelleme 2 ay once geldi oem kilidi yok oyuzden crom service den kilidi actim iste dovland moda laiyorum teli up volme sonra usb takiyorum odin cihazi goruyor ondan sonra CF auto root dosyasini AP kismina koyuyorum star liyorum doluyor doluyor pass yazmasi gereken yerde Fail dior belki 50 kere denedim sonuc degismiyor bir cok siteden CF auto indirdim ayrica Odin guncel surum eski surum hepsini denedim olmuyor nasil yapcam yardm et

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
ozaman şöyle soylim telefon Son surum 7.0 nougat guncelleme 2 ay once geldi oem kilidi yok oyuzden crom service den kilidi actim iste dovland moda laiyorum teli up volme sonra usb takiyorum odin cihazi goruyor ondan sonra CF auto root dosyasini AP kismina koyuyorum star liyorum doluyor doluyor pass yazmasi gereken yerde Fail dior belki 50 kere denedim sonuc degismiyor bir cok siteden CF auto indirdim ayrica Odin guncel surum eski surum hepsini denedim olmuyor nasil yapcam yardm et
Şimdi bizim sitede bulunan linkleri bu konuya ekleyeceğim. Eklediğim konulardan root yapabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: kanuni312

kanuni312

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2018
22
8
3
31
reis suan pc deyim telefon bozuldu sanırım dedıgını yaptim fbr block fln dio tel dowlandmodda kaldı

kanuni312

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2018
22
8
3
31
hah tamam galiba duzelttim iki ses tusuna bastım duzeldi benım telefonda oem kilidi yok abi crom service den acılıyormus dorla fbr lock on dio zaten dowland modda iken

kanuni312

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2018
22
8
3
31
tm abi oem kaldırdım ama yelefon samsung yazısında kaldı bıde ustte recovery bootig yazıyor suan

kanuni312

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2018
22
8
3
31
abi pass yazdı simdi tel samsung yazısında kaldı

Moderatör tarafında düzenlendi: