Stock Rom Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Türkçe Stock Rom

Yazdır

ysfakc

Üye
Yasaklı üye
20 May 2017
76
54
18
36
Hocam kombinasyon dosyası varmı elinizde yada z3x açın uygun kombinasyon dosyasını indirin. Ve yükleyin ondan sonra 5 parçalı rom indirin csc seçerken home csc seçip yükleme yapın.

Elimde bi kombınasyon var ama onuda yemiyor. Kombınasyonu z3 tenmi indirmem lazım? Zaten csc de hep home csc kullandim. Birde bu cihaz surekli kendi kendine restart atıyor. Kapatamıyorum cihazi. Sizin dosyayi indirmeden once frp den dolayı yuklemiyordu sizin dosya ile sadece ap i kabul etti oda userdata tikini kaldirinca. Komple yuklemeye çalıştığımda dosya cok buyuk gibi bir uyari veriyordu sanki su an frp hatasii vermiyor baska hata cikiyot telefonda. Yarın tekrar deneyecegim sizde kombınasyon dosyasi var ise paylasirmisiniz?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Elimde bi kombınasyon var ama onuda yemiyor. Kombınasyonu z3 tenmi indirmem lazım? Zaten csc de hep home csc kullandim. Birde bu cihaz surekli kendi kendine restart atıyor. Kapatamıyorum cihazi. Sizin dosyayi indirmeden once frp den dolayı yuklemiyordu sizin dosya ile sadece ap i kabul etti oda userdata tikini kaldirinca. Komple yuklemeye çalıştığımda dosya cok buyuk gibi bir uyari veriyordu sanki su an frp hatasii vermiyor baska hata cikiyot telefonda. Yarın tekrar deneyecegim sizde kombınasyon dosyasi var ise paylasirmisiniz?
Cihazın recovery moduna girin ve ekran görüntüsünü konuya atın. Uygun kombinasyon dosyasını vereyim.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hocam su an evdeyim z3 isyerimde yarin sizi rahatsiz edebilir miyim?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tamam hocam yarın haberleşiriz. Bu cihaz için kombinasyon dosyaları hep Çin romuna göre yapılmış. Belki z3x te vardır yarın resim atarsanız bakarız.

• Beğen
Tepkiler: ysfakc

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Bu haleptechlerden bu sitede buldum 1.6 gb ydi denedim ama olmadi malesef

Anladım resimde tam boyutları gözükmediği için bilemiyorum. Peki octoplus yok mu? Onun support ta belki TGY için kombinasyon dosyaları vardır.

ysfakc

Üye
Yasaklı üye
20 May 2017
76
54
18
36
Sadece z3 var hocam

ysfakc

Üye
Yasaklı üye
20 May 2017
76
54
18
36
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

ysfakc

Üye
Yasaklı üye
20 May 2017
76
54
18
36
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hocam bu romda ap cp csc sorunsuz yukleniyor ama bl de aboot.mbn yi gönderiyor sonra hata veriyor. Cihaz sürekli yeniden başlıyor.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Hocam cihazda donanımsal sorun olabilir. Benim vaktim olmadığı için bakamadım. Octoplus support a birazdan bakacağım.

Moderatör tarafında düzenlendi: