Stock Rom Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Türkçe Stock Rom

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Tamam hocam recovery moddan power of dedigimde kapaniyor. Normalde surekli restart halinde beklemedeyim ben

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ne yazıkki octoplus support ta yok. Sadece bunlar var elinizde başka box varmı?

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: ysfakc

ysfakc

Üye
Yasaklı üye
20 May 2017
76
54
18
36
Ne yazıkki octoplus support ta yok. Sadece bunlar var elinizde başka box varmı?

Sadece z3 var hocam olmayacqk galiba custom rom yeme ihitmali varmidir acaba?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Frp icin cihazin acilmasi getrkmez mi? Birde su an cihaz daki hata frp demiyor userdata büyük diyor vede boot kismini yüklenmiyor acaba elinizde tgy pit var mi?

O kolay bulunur, frp bu cihazlarda sıkıntı frp kalkmış olsa o zaman twrp yüklenir herşey yapılır. Ama cihazda hem frp var hemde yazılım kabul etmiyor. Frp için dosya bulup yüklenince cihazın açılması gerek. Mesela kombinasyon dosyası olsaydı o zaman yüklenir ve açılıp açılmadığı belli olurdu. Ama ne yazıkki bu Hong Kong modeli için kombinasyon dosyası yok. Üzerine Çin romu yüklemeye çalışınca da galiba hata veriyor. Öyle demiştiniz yanlış hatırlamıyorsam. Kombinasyon dosyaları çin romuna göre olduğu için Hong Kong romu üzerine kurulmaz.

ysfakc

Üye
Yasaklı üye
20 May 2017
76
54
18
36
O kolay bulunur, frp bu cihazlarda sıkıntı frp kalkmış olsa o zaman twrp yüklenir herşey yapılır. Ama cihazda hem frp var hemde yazılım kabul etmiyor. Frp için dosya bulup yüklenince cihazın açılması gerek. Mesela kombinasyon dosyası olsaydı o zaman yüklenir ve açılıp açılmadığı belli olurdu. Ama ne yazıkki bu Hong Kong modeli için kombinasyon dosyası yok. Üzerine Çin romu yüklemeye çalışınca da galiba hata veriyor. Öyle demiştiniz yanlış hatırlamıyorsam. Kombinasyon dosyaları çin romuna göre olduğu için Hong Kong romu üzerine kurulmaz.
Hocam sizin verdiğiniz rom tgy dimi onda odindeki ilk sekmede hata veriyor cihaz ekranında başka bir hata veriyor. Cin romunda ise hata verdiğinde frp den dolayı hsts verdiğini söylüyor. Daha doğrusu sizin verdiğiniz romda userdata cok buyuk diyip hats veriyordu. Ustte resimleri yukledıgım halebtech yazan romda ilk parca hariç sikinti yok.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hocam sizin verdiğiniz rom tgy dimi onda odindeki ilk sekmede hata veriyor cihaz ekranında başka bir hata veriyor. Cin romunda ise hata verdiğinde frp den dolayı hsts verdiğini söylüyor. Daha doğrusu sizin verdiğiniz romda userdata cok buyuk diyip hats veriyordu. Ustte resimleri yukledıgım halebtech yazan romda ilk parca hariç sikinti yok.

O yüklenen yazılımın ilk parçasını elinizde olan başka bir c7 yazılımınınkini kullanıp deneyin.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Bu cihaz icin 2 rom var degil mi cin ve tgy sanirim denedim ama emin degilim. Çözemeyecegim galiba bu cihazi

Aynen 2 tane yazılımı var. Biri Çin diğeri tgy normalde frp olmasa belli yükleme yapılır diye düşünüyorum. Cihaz nasıl o hale gelmiş. Benim elime 2 tane böyle cihaz geçti ve nasıp yapıldığını konuda anlattım. Ve öyle yaptım düzeldi. Sizin ki düzelir düzelmesi lazım. Ama donanım sorunu varsa o zaman yapılacak birşey yok. Yazılımsal olarak yapılacak olan yapılmış zaten.

• Beğen
Tepkiler: ysfakc

ysfakc

Üye
Yasaklı üye
20 May 2017
76
54
18
36
Hocam yarin sayet musait olursanız uzakta n baglanio bakarmisniz bir hata mi vsr beden?

• Beğen

batuhanyan

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Kas 2017
9
7
3
25
abi banada yardımcı olabilirmisin seninki gibi benimkininde frp kilidi açık sormam gereken şeyler var yardımcı olursan eğer sana nerden ulaşabilirim

• Beğen

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
recovery ve download mod dışındayken hep reset atıyor c7 yazısında yani işlemleri uygulayacağım ama rom yüklenmesini bekliyorum kafama takılan şey box yok bende
Konuyu baştan sona iyi okuyun. Gerekli tüm açıklamalar yapılmıştır. Ayrıca box gerekli değil işlemler için.