Stock Rom Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Türkçe Stock Rom

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
romu hangi program ile flahslamak gerek görsellerden hangi program olduğu pek belirgin değil ?
Kardeşim konuyu okursan zaten anlarsın neler yapılıp yapılmadığını, bir zahmet konuyu okuyun. Gerekli herşey açıklandı ve link olarak verildi. Bunun dışında buradan yapabileceğim birşey yok. Cihaz elimde değil çünkü

ysfakc

Üye
Yasaklı üye
20 May 2017
76
54
18
36
Kardeşim konuyu okursan zaten anlarsın neler yapılıp yapılmadığını, bir zahmet konuyu okuyun. Gerekli herşey açıklandı ve link olarak verildi. Bunun dışında buradan yapabileceğim birşey yok. Cihaz elimde değil çünkü
Cihaz ayni cihaz hocam;) bugun iade ettim. Batuhan kardesim o çözülmüyor tanju abiye ne yapmasini gerektigini söyledim deltaya yollayın onlar çözer. Cunku burda serdar hocamda sagolsun yapılması gereken her seyi yaptık

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batuhanyan

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Kas 2017
9
7
3
25
Cihaz ayni cihaz hocam;) bugun iade ettim. Batuhan kardesim o çözülmüyor tanju abiye ne yapmasini gerektigini söyledim deltaya yollayın onlar çözer. Cunku burda serdar hocamda sagolsun yapılması gereken her seyi yaptık

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
vaaaayyy Yusuf abiii :D delta yapar mı bu işi

• Beğen
Tepkiler: ysfakc

lewwwent

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Eki 2018
3
3
3
38
Kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum ama en uygun konu başlığı burasıydı. Bildiğiniz üzere 8.0 güncellemesi geldi. Telefonun bazı bölümleri yarı Türkçe yarı İngilizce oldu. Konuyu baştan sona okudum fakat çözen olmamış. 6.0.1 versiyona dönmek istiyorum fakat odin ile yüklemeye başlayınca hep fail hatası veriyor. Tek AP olarak seçince de yüklemiyor. Olmayınca 7.0 yüklemeye karar verdim fakat onu yüklerken telefon soft brick oldu. Yüklüyor gibi oldu en sonra fail diye hata verdi. En son 8.0 ı indirip odinin son sürümü ile tekrar geri yükledim. Bu 6.0 ı nasıl yükleyebilirim telefonun pil performansından hiç memnun değilim 6.0 da iken rahat 2 gün gidiyordu şu anda akşama %15 20 lerde eve gidiyorum.

Ekli dosyalar

• hata.JPG
    hata.JPG
    118.9 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum ama en uygun konu başlığı burasıydı. Bildiğiniz üzere 8.0 güncellemesi geldi. Telefonun bazı bölümleri yarı Türkçe yarı İngilizce oldu. Konuyu baştan sona okudum fakat çözen olmamış. 6.0.1 versiyona dönmek istiyorum fakat odin ile yüklemeye başlayınca hep fail hatası veriyor. Tek AP olarak seçince de yüklemiyor. Olmayınca 7.0 yüklemeye karar verdim fakat onu yüklerken telefon soft brick oldu. Yüklüyor gibi oldu en sonra fail diye hata verdi. En son 8.0 ı indirip odinin son sürümü ile tekrar geri yükledim. Bu 6.0 ı nasıl yükleyebilirim telefonun pil performansından hiç memnun değilim 6.0 da iken rahat 2 gün gidiyordu şu anda akşama %15 20 lerde eve gidiyorum.

Downgrade işlemini bildiğim kadarıyla kendi imkanlarınızla yapmanız mümkün değil.
Box veya Dongle kullanılması gerekli.
Bu nedenle, gerekli donanıma sahip bir teknik servise uğramanız faydalı olabilir.

• Beğen
Tepkiler: lewwwent

agozdemir

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Eki 2018
1
0
1
33
Hocam Hong Kong rom yüklerken user data hatası verince z3x box olmasa da hallediliyor. İngilizce forumlarda baya bilgi var bu konuda. pit dosyalarıyla falan uğraşmaya gerek yok hiç bulaşmayın. önce ap dosyasını yükleyin sadece odin ile. yine hata verecek, baştan başlatıp tekrar girin download ekranına. bu sefer de kalan 3 dosyayı yükleyin. daha sonra telefon kendi kendine başlayacaktır.
hocam sırf sana teşekkürlerimi sunmak için üye oldum. ben de hata alıyordum sürekli fakat dediğini yapınca sorunum ortadan kalktı. allah razı olsun, teşekkürler, allaha emanet :)

mtunc52

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Ara 2018
1
0
1
48
Slm Üstadlar...andr 8 yüklü c7000 TGY var elimde Türkçe 6.0.1 romunuda indirdim ama odinde daha ilk baştan ..fail Auth hatası alıyorum..Downgrade işlemi için kesinlikle Box mu lazım?
Konuyu baştanda okudum ama tam çözüm çıklaramadım..
Yardım ederseniz sevinirim..
Bu arada forumunuz çok güzel olmuş teşekkür ederim.

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
Slm Üstadlar...andr 8 yüklü c7000 TGY var elimde Türkçe 6.0.1 romunuda indirdim ama odinde daha ilk baştan ..fail Auth hatası alıyorum..Downgrade işlemi için kesinlikle Box mu lazım?
Konuyu baştanda okudum ama tam çözüm çıklaramadım..
Yardım ederseniz sevinirim..
Bu arada forumunuz çok güzel olmuş teşekkür ederim.

programının son sürümüyle yüklemeyi denediniz mi ?

Moderatör tarafında düzenlendi: