Stock Rom Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Türkçe Stock Rom

narcos1986

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Tem 2017
6
0
1
38
link yenilermisiniz lütfen. birde ben desen unuttum ancak parmak izinden açamıyorum nasıl yapabillirim başka bi yolu yokmudur.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
link yenilermisiniz lütfen. birde ben desen unuttum ancak parmak izinden açamıyorum nasıl yapabillirim başka bi yolu yokmudur.

Linki yeniledim. Format atman gerek, format atınca google account çıkar, eğer ayarlardan Gmail'den çıkış yapmadıysan.

Eğer cihaza girdiğin Gmail'i biliyorsan sıkıntı olmaz. Ama format atınca cihaza Kayıtlı tüm bilgileriniz gidecektir.

Eğer cihazınıza girdiğiniz Gmail bilmiyorsanız. Biz ona frp diyoruz bide onu devre dışı bırakman gerek. İlgili anlatımlar sitede mevcut. Bakarak yapabilirsiniz.

narcos1986

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Tem 2017
6
0
1
38
gmail hesabımı biliyorum. şöyleki normalde parmak okuyucu ile kullanıyordum telfonu takii. reset atıp desen isteyene kadar. deseni hatırmadığımdan. 60 dk bekleme süresi verdi şuan. bende alternatif factory reset atmak istedim ancak ilk konuyu açtığınızda attığınız resimn aynısı çıkıyor. şuan costum root indiriyorum. hangi yolu izlemeliyim sizce _?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
gmail hesabımı biliyorum. şöyleki normalde parmak okuyucu ile kullanıyordum telfonu takii. reset atıp desen isteyene kadar. deseni hatırmadığımdan. 60 dk bekleme süresi verdi şuan. bende alternatif factory reset atmak istedim ancak ilk konuyu açtığınızda attığınız resimn aynısı çıkıyor. şuan costum root indiriyorum. hangi yolu izlemeliyim sizce _?

Chazda frp olduğu için ilk resimdeki hatayı veriyor. Konuyu tam okursan baştan yapması çok kolay. Custom root vesaire indirmene gerek yok. Stock rom dosyasını indirip odin ile yükle, hata verirse tekrar dene yüklemeyi.

narcos1986

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Tem 2017
6
0
1
38
aynı şekilde yapıyorum ancak odinde hata çıkıyor ve arkasından telefonda 'frp is enable not allow download non-frp aboot binary' yazısı çıkıyor kırmızı şekilde. odin sürümü v3.11 bundan olabilirmi sizce

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
aynı şekilde yapıyorum ancak odinde hata çıkıyor ve arkasından telefonda 'frp is enable not allow download non-frp aboot binary' yazısı çıkıyor kırmızı şekilde. odin sürümü v3.11 bundan olabilirmi sizce

Konuyu okumadığınız için bu soruları soruyorsunuz. Konunun başını dikkatinizi vererek okuyun. Konuda gerekli herşey anlatıldı. Ilk sayfada ve sonraki mesajlarda

narcos1986

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Tem 2017
6
0
1
38
stock room çok yavaş indiriyor sitede daha sonra denediğimde indirilmiyor. hata veriyor. konuyu baştan sona okudum. tek istediğim format moduna girmek. olmuyor hiç bi şekilde. kırmızı işaretli 3 nokta yok bende

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
stock room çok yavaş indiriyor sitede daha sonra denediğimde indirilmiyor. hata veriyor. konuyu baştan sona okudum. tek istediğim format moduna girmek. olmuyor hiç bi şekilde. kırmızı işaretli 3 nokta yok bende

Okumamışsın okumuş olsan kırmızı nokta felan sormazsın. Bizde z3x box var onunla yazılım attım diye belirttim. Z3x box tamircilerde olur. Link ekledim hızlı inen linki download manager ile İndir. Ve sende de hata stock rom yüklerken verilen hatayı odin de resimini Çek Paylaş. Ona göre ne yapılması gerektiğini söyleyelim. Konunun başında verdiğim linklerden birini İndir.

narcos1986

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Tem 2017
6
0
1
38
5 den beri bu şeyle uğraşıyorum cinnet geçirecem kardeşim

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    84.1 KB · Görüntüleme: 88

ygzyldz

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Eyl 2017
14
2
3
27
Verdiğin linkteki romu kurdum sorunsuz çalıştı asıl konu c7 root atamıyorum. Telefonun crom kaldırdım internette root dosyası bulup odin ile rootladım. Ama nedense wifi bağlanmadı onun için konudaki romu indirdim. Root archive diye bi sitede SM-C7000 buldum iki tane vardı, ikisini indirdim failed aldım. Telefon açılırken çince yazılar çıkıp uyarı simgesi alıyorum. Root nasıl atabilirim ?

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Verdiğin linkteki romu kurdum sorunsuz çalıştı asıl konu c7 root atamıyorum. Telefonun crom kaldırdım internette root dosyası bulup odin ile rootladım. Ama nedense wifi bağlanmadı onun için konudaki romu indirdim. Root archive diye bi sitede SM-C7000 buldum iki tane vardı, ikisini indirdim failed aldım. Telefon açılırken çince yazılar çıkıp uyarı simgesi alıyorum. Root nasıl atabilirim ?
Sitede konusu vardı, ilgili konuya yazın oradan devam edelim.

tileyxavus

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Eyl 2017
1
1
3
29
Hocam Hong Kong rom yüklerken user data hatası verince z3x box olmasa da hallediliyor. İngilizce forumlarda baya bilgi var bu konuda. pit dosyalarıyla falan uğraşmaya gerek yok hiç bulaşmayın. önce ap dosyasını yükleyin sadece odin ile. yine hata verecek, baştan başlatıp tekrar girin download ekranına. bu sefer de kalan 3 dosyayı yükleyin. daha sonra telefon kendi kendine başlayacaktır.

• Beğen
Tepkiler: agozdemir

hasanyangel

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Eyl 2017
6
4
3
29
Hong kong romu indirin. odinin mutlaka son sürümünü kullanın !!! ALDIĞINIZ BÜTÜN HATALARIN SEBEBİ CSC DOSYASI YÜZÜNDEN ! odin ile dosyaları seçerken csc bölümüne geldiğinizde romun içindeki CSC dosyasını değil HOME CSC dosyasını seçin ! Ben çin romunu yükledim o çok güzel stabil hızlı ama içinde play store yok. Ve çin romunun bi türlü root dosyasını bulamadım. Hong kong romunun her yerde root dosyası var ama çin modelinin yok. bulan olursa lütfen konusunu açsın.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hocam Hong Kong rom yüklerken user data hatası verince z3x box olmasa da hallediliyor. İngilizce forumlarda baya bilgi var bu konuda. pit dosyalarıyla falan uğraşmaya gerek yok hiç bulaşmayın. önce ap dosyasını yükleyin sadece odin ile. yine hata verecek, baştan başlatıp tekrar girin download ekranına. bu sefer de kalan 3 dosyayı yükleyin. daha sonra telefon kendi kendine başlayacaktır.
Hong kong romu indirin. odinin mutlaka son sürümünü kullanın !!! ALDIĞINIZ BÜTÜN HATALARIN SEBEBİ CSC DOSYASI YÜZÜNDEN ! odin ile dosyaları seçerken csc bölümüne geldiğinizde romun içindeki CSC dosyasını değil HOME CSC dosyasını seçin ! Ben çin romunu yükledim o çok güzel stabil hızlı ama içinde play store yok. Ve çin romunun bi türlü root dosyasını bulamadım. Hong kong romunun her yerde root dosyası var ama çin modelinin yok. bulan olursa lütfen konusunu açsın.
Stock rom yüklemesi için farklı yollar mevcut. Root için crom servis of olması lazım. Resimdeki gibi olacak, eğer orası on veya lock ise crom service apk indirin ve açın o kadar.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: leonidasss