Stock Rom Samsung Galaxy C9 Pro SM-C9000 Android 7.1.1 Stock Türkçe Rom

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Android 7 güncellemesi almayacak denilmişti ama aldı. Samsung bu cihaza android 7 vermeseydi zaten ayıp etmiş olurdu. Çünkü cihazda 6 gb ram var.
indirin ve yükleyin. İçinde türkçe vardır. Hızlı indirmek için samfirm programını kullanın. Sitemizde mevcuttur.

Panigale1299

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ocak 2018
1
2
3
25
Android 7 güncellemesi almayacak denilmişti ama aldı. Samsung bu cihaza android 7 vermeseydi zaten ayıp etmiş olurdu. Çünkü cihazda 6 gb ram var.
indirin ve yükleyin. İçinde türkçe vardır. Hızlı indirmek için samfirm programını kullanın. Sitemizde mevcuttur.
Merhaba hocam, bu konuda pek bilgim yok telefonu aldım ama orjinal yazılım olmadığını öğrendim rootlanmış cihaz. Arkadaşıma 7 gğncellemesi geldi ancak bende güncelleme yeri bile yok sadece güvenlik ilkesi güncellemesi var. Yardımcı olurmusun bu tür şeyleri hiç bilmiyorum

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba hocam, bu konuda pek bilgim yok telefonu aldım ama orjinal yazılım olmadığını öğrendim rootlanmış cihaz. Arkadaşıma 7 gğncellemesi geldi ancak bende güncelleme yeri bile yok sadece güvenlik ilkesi güncellemesi var. Yardımcı olurmusun bu tür şeyleri hiç bilmiyorum
Verdiğim yazılımı indirip android 7 sürümüne geçebilirsiniz. Tabi cihaz neden rootlu yada ne yapılmıştır bu konuda bir bilgim olmadığı için yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve mobilkulup sitesi sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

• Beğen
Tepkiler: Necati85

Guvencimen

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Şub 2018
5
1
3
44
Merhabalar , c9 kullanicisiyim , android 6 kullaniyorum 7 gecmek istiyorum ancak samfirm programi ile ilgili makaleden baktigim samsung sitesinde benim cihazimin model numarasi SM-C 9008 bu model numarasi ile baktigim zaman iki ana bant surumu var ikiside benim cihazimin versiyonuyla alakasi yok benimkisi C9008ZHU1AQA1 bu durumda ben android 7 ye gecemiyor muyum ?

• Beğen
Tepkiler: Necati85

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Merhabalar , c9 kullanicisiyim , android 6 kullaniyorum 7 gecmek istiyorum ancak samfirm programi ile ilgili makaleden baktigim samsung sitesinde benim cihazimin model numarasi SM-C 9008 bu model numarasi ile baktigim zaman iki ana bant surumu var ikiside benim cihazimin versiyonuyla alakasi yok benimkisi C9008ZHU1AQA1 bu durumda ben android 7 ye gecemiyor muyum ?

yazılımı atarsanız zannediyorum 7.1.1 olur.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Olabilecek en kötü durum, Türkçe dil seçeneği yoktur. Ve googleplay yoktur. Her ikiside sonradan eklenebilir.

Iphone X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Guvencimen

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Şub 2018
5
1
3
44
Peki sonra google playi nasil yukleyecegim biraz arastirdim dili cozmek kolayda play olayi sikintili gibi.. tecrublerinize gore nasil yapabilirim arkadaslar.APK olarak yuklenir mi?

Son düzenleme:

Guvencimen

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Şub 2018
5
1
3
44
Cin romu maalesef yuklenmedi bende telefonum SM-C 9008 Olmasina ragmen 9000 ni yukarida paylasilani yukledim cuk oldu google playle ugrasmak zorunda kalmadim

safranos

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Mar 2017
5
0
1
50
telefon android 8.0 oreo güncellemesinide alacak ben bu rom u kuruyorum kurulum bitipde yeniden başladığında hiç bir şey kurulmamış gibi açılıyor tel
anlatımlara baktım biraz hepsindede 1 tane md5 dosyası var bu romda 5 tane var odin programını açıp BL AP CP CSC USERDATA olan kısımları tek tek göstererek seçiyorum kurulumda tamamlanıyor fakat tel açıldığında hiç kurulmamış gibi kurulu olan programlar bile silinmeden telefon açılıyor nerde hata yapıyorum acaba....

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
telefon android 8.0 oreo güncellemesinide alacak ben bu rom u kuruyorum kurulum bitipde yeniden başladığında hiç bir şey kurulmamış gibi açılıyor tel
anlatımlara baktım biraz hepsindede 1 tane md5 dosyası var bu romda 5 tane var odin programını açıp BL AP CP CSC USERDATA olan kısımları tek tek göstererek seçiyorum kurulumda tamamlanıyor fakat tel açıldığında hiç kurulmamış gibi kurulu olan programlar bile silinmeden telefon açılıyor nerde hata yapıyorum acaba....
Anlattığınız arıza eMMC arızasına benziyor. Cihaza yazılımı yükledikten sonra ayarlar kısmından format atsanız bile yeterli olacaktır. Ve herşey silinmiş sıfırdan kurulum yapmanız gerekir.

safranos

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Mar 2017
5
0
1
50
emmc arızası nedir biraz açarsanız birde cihaz 10 günlük falan yeni alındı...

safranos

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Mar 2017
5
0
1
50
Siz cihaza ayarlardan fabrika ayarlarına dönünce en baştan kurulum yapılıyor mu? Yani dil seçenekleri felan çıkıyor mu?
evet normal format atabiliyorum cihaz sıfırlanıyor 7.1.1 sürümüyle açılıyor yalnız cihazı ilk aldığımda kendisi 7.1.1 sürümüne güncellemişdi ama rom kuramıyorum kurulmuş gibi işlemler gerçekleşiyor fakat tel açıldığında hiç bir şey silinmemiş kurulmamış gibi açılıyor telefon..