Çözüldü Samsung Galaxy E7 SM-E700F TWRP Modundan Çıkmama Sorunu

hakan aksan 3744

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
27 Tem 2018
5
0
1
19
Arkadaşlar elimde samsung markalı bir e700f modeli var.Telefona birkaç gün önce twrp yükledim ama sonra cihaz twrp modundan çıkmamaya başladı.
reboot dan system e tıkladığımda.
cihazı kapatıp şarja bağladığımda.
sürekli twrp modunda açılıyor.
cihaza kendi stock recovery dosyasını yüklemeyi denedim hala aynı ve cihaza twrp modundayken bilgisayarın cihazı görmesine rağmen hiçbir şekilde dosya alışverişi yapmıyor.
içerisinde önemli bilgilerim olduğundan yazılım yükleme çözümünü en sona bıraktım.

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
Arkadaşlar elimde samsung markalı bir e700f modeli var.Telefona birkaç gün önce twrp yükledim ama sonra cihaz twrp modundan çıkmamaya başladı.
reboot dan system e tıkladığımda.
cihazı kapatıp şarja bağladığımda.
sürekli twrp modunda açılıyor.
cihaza kendi stock recovery dosyasını yüklemeyi denedim hala aynı ve cihaza twrp modundayken bilgisayarın cihazı görmesine rağmen hiçbir şekilde dosya alışverişi yapmıyor.
içerisinde önemli bilgilerim olduğundan yazılım yükleme çözümünü en sona bıraktım.

Cihaz twrp ekranındayken install butonuna tıkla sonra USB kablo ile bilgisayara bağla.
Sanki cihaz normalde çalışıyormuş gibi Bilgisayar cihazını görecektir.
Cihazın içene girip en azından resim video gibi bileğilerini kurtarırsın.

hakan aksan

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Şub 2018
5
1
3
19
Cihaz twrp ekranındayken install butonuna tıkla sonra USB kablo ile bilgisayara bağla.
Sanki cihaz normalde çalışıyormuş gibi Bilgisayar cihazını görecektir.
Cihazın içene girip en azından resim video gibi bileğilerini kurtarırsın.
önerin için sağıol bir çözüm yolu buldum
yazılımını indirdim daha sonra z3x box aracılığı ile system dosyası hariç tüm dosyaları yükledim
hafızası silinmeden açıldı