Çözüldü Samsung Galaxy J3 2016 SM-J320H/DS EFS Failed Hatası

Yazdır

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Arkadaşlar bu cihaza 2 ayrı yazılım attım her ikisini bitirmesine rağmen cihaz logoda kalıyor. Recoveryden format attım durum yine aynı bu konuda farklı bir önerisi olan arkadaşımız var mı ne yapılabilir.
Ayrıca recovery format bölümünde efs failed hatası vermekte.

Son düzenleme:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Arkadaşlar bu cihaza 2 ayrı yazılım attım her ikisini bitirmesine rağmen cihaz logoda kalıyor. Recoveryden format attım durum yine aynı bu konuda farklı bir önerisi olan arkadaşımız var mı ne yapılabilir.
Ayrıca recovery format bölümünde efs failed hatası vermekte.
Cihazın recovery ekran görüntüsünü konuya bir atın bakalım.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Cihazın recovery ekran görüntüsünü konuya bir atın bakalım.
Hocam o kadar samsung cihaza yazılım attım ilk defa denk geldiğim şey cihaz download modda iken (mdm download block0) diye bir şey çıkıyordu. Onun araştırmasını yapmam gerek acaba hangi hatadan ya da sorundan kaynaklanıyor?

Son düzenleme:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hocam o kadar samsung cihaza yazılım attım ilk defa denk geldiğim şey cihaz download modda iken (mdm download block0) diye bir şey çıkıyordu. Onun araştırmasını yapmam gerek acaba hangi hatadan ya da sorundan kaynaklanıyor?
Efs ile ilgili mdm Block orada söylemiş hatanın sebebini ama bende hiç denk gelmedim. Bunlar samsung firmasının spedrum işlemcili cihazları normal. Zaten zor çalışıyor.