Yardım Samsung Galaxy J3 Pro (J3 2017) SM-J330F TWRP & Root

Yazdır

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Arkadaşlar elimde j330f var. Telefon yurt dışı ve pasaport kaydı yapılmış. Fakat cihazın unlock yapılması gerekli. Z3x ile unlock yaparken msl code istiyor. Octoplus ise unlock yaparken kredi istiyor. Fakat ben daha önce Samsung s7 telefonu rootlayıp unlock yapmıştım.

Şimdi yine telefonu rootlayıp aynı yöntemi denemek istiyorum fakat hali hazırda j330f için root yok. Unlock yapmak için ya da telefonu rootlamak için bir fikri olan var mı?

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Arkadaşlar elimde j330f var. Telefon yurt dışı ve pasaport kaydı yapılmış. Fakat cihazın unlock yapılması gerekli. Z3x ile unlock yaparken msl code istiyor. Octoplus ise unlock yaparken kredi istiyor. Fakat ben daha önce Samsung s7 telefonu rootlayıp unlock yapmıştım.

Şimdi yine telefonu rootlayıp aynı yöntemi denemek istiyorum fakat hali hazırda j330f için root yok. Unlock yapmak için ya da telefonu rootlamak için bir fikri olan var mı?
Bildiğim kadarı ile unlock işlemi artık çoğu box'ta ücretli oldu. Mesela samsung s8 unlock yapmaya çalıştığımız zamanda msl kodu istedi. Bir sim kart var onu takıp 2 dakika içinde unlock yapılıyor. 120 tl civarında bir fiyatı var. Yada yurt dışı olan bir hat ile 10 dakika konuşulduğu zamanda unlock olduğunu söylüyorlar denemedim.

Bide bazı internet siteleri var ben daha önce htc unlock yaptırmıştım.

• Beğen
Tepkiler: braveturks