Yardım Samsung Galaxy J5 Prime Android 7.0?

User1234

Üye
Kayıtlı üye
9 Haz 2017
95
12
8
26
Bursa
Merhaba Cihaza android 7.0 yuklemek istiyorum internette buldum fakat tereddüt ettim acaba Türkçe dil desteği var mı ve tabi bir de Türkiye için yoktu farklı ülkeler için var yükleyip kursam cihaz güncellemesi alamamak dışında ne gibi sorunlarla karşılaşırım veya sorun olur mu acaba ? :)

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba Cihaza android 7.0 yuklemek istiyorum internette buldum fakat tereddüt ettim acaba Türkçe dil desteği var mı ve tabi bir de Türkiye için yoktu farklı ülkeler için var yükleyip kursam cihaz güncellemesi alamamak dışında ne gibi sorunlarla karşılaşırım veya sorun olur mu acaba ? :)
Cihazınızın var olan sürümünü kaybetmemek ve bilgileri kaybetmemek için. Cihazınıza twrp yüklemeniz gerek. Ayrıca cihazın ayarlarlar kısmının ana bant sürümü ve model numarası tam olarak nedir? Resim atarsanız konuya daha iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: User1234

rahimyg50

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Kas 2017
2
1
3
24
rahatca yükleyebilirsiniz çünkü samsung j5 ve j serisinin hangisini indirirseniz indirin türkçe dili seçeneklerde yükledikten sonra göreceksiniz gönül rahatlığı ile yükleyebilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: User1234

User1234

Üye
Kayıtlı üye
9 Haz 2017
95
12
8
26
Bursa
Cihazınızın var olan sürümünü kaybetmemek ve bilgileri kaybetmemek için. Cihazınıza twrp yüklemeniz gerek. Ayrıca cihazın ayarlarlar kısmının ana bant sürümü ve model numarası tam olarak nedir? Resim atarsanız konuya daha iyi olur.

cihazımı rootlu olarak kullanmaktayım elimde de hazırda stock rom vardı twrp yüklemeye çalıştım ama cihaz brıck oldu samsung yazısında kaldı sanırım OEM kilidini kapatmışım yanlışlıkla bende mecbur rom atmak zorunda kaldım düzeldi şuanda bir sorunu yok cihazın acaba IMEI kaybı falan mı olur 7.0 atarsam

Ekli dosyalar

• Screenshot_20171121-223508.png
    Screenshot_20171121-223508.png
    95 KB · Görüntüleme: 17